Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Drama na palubě Boeingu 737: Letadlo nezvládlo přistání za silné bouřky a skončilo v řece i se 143 lidmi

DRAMA
Na letišti poblíž floridského města Jacksonville sjel Boeing 737 z přistávací dráhy a skončil v řece. Na palubě bylo 136 cestujících a sedmičlenná posádka. Při nehodě bylo lehce zraněno 21 osob, nikdo nebyl zraněn těžce a ani nepřišel o život. Cestující včetně posádky měli veliké štěstí.

„Letadlo se nepotopilo a všichni jsou naživu,“ napsal na Twitteru úřad jacksonvilleského policejního velitele. „Letadlo doslova narazilo do země a nadskočilo. Bylo jasné, že ho pilot neměl plně pod kontrolou, pak nadskočilo znovu,“ popsala nepříjemnou událost jedna z cestujících, advokátka Cheryl Bormannová.

Podle jejích slov přistání probíhalo s komplikacemi a bylo velmi tvrdé. „Byli jsme ve vodě a nedokázali říci, kde jsme, zda je to řeka, nebo oceán,“ dodala. Všichni cestující si navzájem pomáhali, aby se dostali ze svých sedadel a vystoupili ven na levé křídlo.

Následně pasažéři nasedli do člunu a byli odvezeni do bezpečí. Při nehodě bylo lehce zraněno 21 osob, nikdo nebyl zraněn těžce a ani nepřišel o život.

Související články

Další články