Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Skandál na Oscarech: Will Smith dal facku komikovi přímo na pódiu. Ten urazil jeho ženu

Will Smith dal  na Oscarech facku komikovi Chrisu Rockovi.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Oscaři 2022

Letošní předávání Oscarů se neobešlo bez dramat. A tentokrát to bylo velmi dramatické. Komik Chris Rock (57) si totiž na pódiu udělal legraci z manželky herce Willa Smitha (53). Jenže ten to vzal vážně, došel na pódiu a Rockovi dal facku. Obecenstvo nevědělo, jestli se jedná o legraci nebo ne. Když však začal Smith na Chrise křičet, ať už si nikdy nebere jeho ženu do „své za*rané huby,“ všem došlo, že o vtip rozhodně nešlo. Více o tom informovala zahraniční média.

Zpočátku to působilo jako skvěle zahraná scénka. Jenže nebyla. Na udílení Oscarů vystupoval na pódiu komik Chris Rock, který si dělal legraci z hostů sedících v sále losangeleském Dolby Theatre, kde předávání cen probíhalo.

V jednu chvíli však nešťastně přirovnal manželku Willa Smithe Jade Pinkett Smith (50) k Demi Moore, když hrála ve snímku G. I. Jane (1997). Tehdy měla Moore téměř oholenou hlavu, stejně jako měla na udílení letošních Oscarů i Jade Smith. Jenže ta tento účes neměla dobrovolně, ale kvůli alopecii (nemoc způsobující vypafávání vlasů, pozn. red.), kterou trpí. Podle Rocka měla Smithova žena účast ve druhém díle jistou.

Drsná facka od Smithe

Herec Will Smith následně přišel na pódiu a v přímém přenosu vrazil Chrisovi facku na tvář. Většina lidí sedících v sále si myslela, že jde o připravenou scénku a když se Will vrátil zpět na své místo, naštvaně zařval ještě dvakrát na komika: „Neber si jméno mojí ženy do své za*rané huby!“ V tu chvíli většina lidí pochopila, že o vtip rozhodně nejde.

Chris Rock se snažil situaci odlehčit vtipama, ale to se mu moc nedařilo. Nálada se následně stala ponurou, jak informovala zahraniční média jako People. Smith se na pódiu následně ještě během večera vrátil, když vyhrál zlatou sošku za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli. „Doufám, že mne sem Akademie ještě někdy pozve,“ zakončil svou děkovnou řeč.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy