Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Drama na koncertě pro Zagorovou: Margitu zradily schody a skácel se k zemi

Štefan Margita spadl ze schodů.
Zdroj: Herminapress.cz
+ Dalších 6 fotografií
Nebezpečný pád

Štefan Margita (66) poprvé zpíval v pražské O2 areně a zřejmě na to nikdy nezapomene. Při vzpomínkovém koncertu, který byl věnován jeho zesnulé ženě Haně Zagorové, si Štefan bohužel cestou ze schodů nevšiml toho posledního a spadl. Zpěvák skončil u nohou moderátorky Lucie Borhyové. Celou situaci ale ihned zachránil. s vtipným pádem se svěřil v pořadu ShowTime na Primě. 

Na vzpomínkovém koncertu pro Hanu Zagorovou se její muž Štefan Margita skácel ze schodů, zrovna když chtěl začít zpívat píseň Jaká to nádhera. Bohužel šlápl do prázdna a skutálel se k nohám moderátorky Lucie Borhyové, která seděla v první řadě.

Zahrál to perfektně

Přesto se ale Margita nenechal rozhodit, začal zpívat a fakt, že je na zemi, mu nedělal sebemenší problém. Když vstal, tak bylo vidět, že ho bolí noha, a v rozhovoru pro ShowTime se svěřil, že druhý den se zřejmě nepohne. Z trapné situace se ale vymanil s grácií.

Svůj pěvecký výkon nicméně nechtěl mít pokažený, tak se poté rozhodl zpívat od začátku. "Dáme to od začátku! Bože, já spadnu ve svých šestašedesáti letech ze schodů... Je jich šest a já viděl v tom osvětlení jenom pět," svěřil se Štefan Primě.

"Nic mě nebolí a nemám ani žádnou modřinu – a že to mohlo dopadnout blbě! Hanka nade mnou ale tam nahoře bděla," řekl deníku Blesk druhý den po koncertu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy