Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Dováděli na kánoi: Kapitán lodi Tomáš Plekanec převrátil těhotnou Šafářovou na jezu

+ Dalších 7 fotografií
láska
Lucie Šafářová (32) a Tomáš Plekanec (36) si udělali o víkendu výlet do přírody. Spontánní nápad jít se projet na kánoi se jim zdál jako výborný plán. To ještě bývalá tenistka nevěděla, že skončí mokrá, bez jedné boty a brýlí. Její láska Pleky ji totiž na jezu převrátil.

Sice skončili oba mokří, ale užili si hodně legrace. Nedělní výlet, který skončil projížďkou na kánoi, se ale trochu zvrtl. Plekanec chtěl ukázat své lásce, že válí nejenom na ledě, ale i na vodě. Kdyby ale tušil, co přijde, raději byl vzal Lucku jen na zmrzlinu.

Pro Plekance, kterému to mimochodem na vodě velmi slušelo, se stala jízda přes jez osudnou. Nezvládl udržet loď v klidu a svou milou Lucii i s jejím psíkem Rockym vykoupal v řece. Lucie jako správná sportovkyně vzala situaci s humorem, a i když přišla o brýle, jednu botu a údajně i o mobilní telefon, na loďce se usmívala jako sluníčko.

„Tak jako kapitán jsi totálně zklamal,“ řekla s úsměvem od ucha k uchu Tomášovi. Ten by se v tu chvíli možná raději zavrtal dva metry pod zem.

Léta si užívá i Lucie Vondráčková (39), se kterou se Plekanec už skoro rok rozvádí. Zpěvačka řádila na trampolínách a učila se salto vzad. Těžko říct, kde nechala svého údajného nového přítele Tomáše Zonygu.

Mohlo by vás zajímat

Další články