Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Drama na Clashi: Kotlár se hádal s Kuběnkovou mámou, Tadeáš ho drsně setřel

+ Dalších 9 fotografií

Sobotní Clash of the Stars vzbudil mnoho emocí nejenom u zápasníků, ale i u těch, kteří přišli své blízké podpořit. O tom ví své Jaroslav Kotlár, bratr zápasícího Diega, a maminka Tadeáše Kuběnky. Ten jí zasedl místo a ještě k tomu jí začal sprostě nadávat. Redakce eXtra.cz byla samozřejmě na místě a zachytila video z drsné hádky. 

Sobotní turnaj Clash of the Stars nabídl bouřlivé chování nejen přímo v kleci, ale i v publiku. Naše redakce byla na místě a natočila video, kde se Jaroslav Kotlár, který přišel podpořit svého bratra, ostře obul do matky Tadeáše Kuběnky. Zabral špatná místa, Kotlárovi navíc nestačila jedna židle, seděl rovnou na dvou a ještě se vztekal.

Jaroslav Kotlár se odmítal z místa zvednout a začal být agresivní. Zvyšoval hlas a sprostými slovy rozhodně nešetřil. Lenka Kuběnka se jen tak nedala, hádala se. Kotlárovi nezbylo nic jiného, než se zvednout a místa opustit. Máchal přitom zběsile rukama, dělal velká ramena, nadával a skoro to vypadalo, že po dotyčné vystartuje.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat

„Nikdo do mojí mámy jebat nebude a už vůbec ne nějaký zadlužený kanál, co má 15 děcek v pěstounské péči,“ psal Tadeáš na svých stories. Pomsta na sebe navíc nenechá dlouho čekat. „Už se těším, až ho vyhlásím v Kontroverzní (jeho podcast pozn. red.) a všichni budete vědět, co je to za prase namachrované,“ pokračuje Kuběnka.

K incidentu už se vyjádřila i maminka. „Tohoto milého pána jsem viděla poprvé v životě a hned jsme si padli do oka. A že tam těch ‚milých‘ včera bylo,“ dělá si na sociálních sítích legraci Lenka. Influencera Tadeáše Kuběnku okamžitě podpořili i fanoušci. „Maminky nám bylo upřímně líto. Řvali jsme tam s ní na něj. Ale maminka se nedala, je to silná žena,“ zní jeden z podpůrných komentářů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy