Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DRAMA KVŮLI PLASTIKÁM! Popálenou Týnuš čekají hodně zlé časy

Týnuš Třešničková
Zdroj: Instagram
+ Dalších 44 fotografií
Těžce zraněná Týnuš Třešničková (22) se musí do budoucna připravit na to, že léčení popálenin na třiceti procentech jejího těla vůbec nebude jednoduché. A podle informací eXtra.cz tomu rozhodně vůbec nepomohly všemožné plastiky, které i v tak raném mládí stihla podstoupit!

„Pokud má dotyčná dívka lifting, což je chirurgický zásah, má dost poškozené podkoží. To znamená, že při rekonvalescenci bude proces léčby o dost zdlouhavější,“ varovala MUDr. Ivana Němečková, která má kliniku estetické medicíny a plastické chirurgie jak v Praze, tak ve španělské Seville a s podobnými případy se již setkala.

„Botox zase dočasně paralyzuje mimický sval, ale po uplynutí čtyř měsíců dochází k regeneraci. Nicméně při opakovaném použití botoxu na stejném místě dochází postupně k atrofii příslušného svalu a tím pádem k popálení a i k horšímu hojení,“ dodala doktorka, která nám již dříve popsala, co vše nyní youtuberku čeká.

O tom, že Týnuš Třešničková není přírodní, netřeba pochybovat. Má silikony a kvůli zásahům do obličeje se podle některých postupně měla měnit v plastikovou panenku.

Bez make-upu dokonce údajně vypadala jako lebkoun.

A tak nebylo divu, když se o ni začali otírat další známí, třeba takový FattyPillow byl hodně drsný.

Avšak Týnuš zůstala pevná jako skála. Prý je to její pravé já, být umělotina. Takže si kdekdo stokrát mohl myslet, že se jí pod tíhou zákroků deformuje obličej a že tolik botoxu nezvládne žádná tvář, ale této slečně to bylo fuk.

A to přesto, že prý ztratila i veškerou mimiku. Snad jí ale plastiky vyléčení po příšerném zážitku opravdu nijak výrazněji nezkomplikují!

Přečtěte si také, před čím Týnuš varuje psychiatr.

Související články

Další články