Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Drama jako ze Slavností sněženek: Postřelený kanec obelstil strážníky a utekl se skrýt do školy!

Drama jako ze Slavností sněženek: Postřelený kanec obelstil strážníky a utekl se skrýt do školy!
Zdroj: MP Litoměřice
V neděli v Litoměřicích byli místní obyvatelé svědky opravdu kuriózní honičky. Někdo pravděpodobně z místních postřelil divočáka, který se ovšem nechtěl jen tak vzdát. Raněné prase si to namířilo ulicemi až k základní škole, kde zdemolovalo skleněnou výlohu a zastavilo se v šatnách školy. Tam ho následně zneškodnil přivolaný myslivec.

Tak tohle tady ještě nebylo. Scéna přímo jako z filmu Slavnosti sněženek. V neděli v Litoměřicích lidé zaregistrovali postřeleného divočáka, jak si to mašíruje ulicemi.

Okamžitě zalarmovali státní policisty a ti kuriózní věc předali do rukou strážníkům a pátrání na Střeleckém ostrově po utíkajícím praseti mohlo začít

Policistům pomáhali odchytit prase očití svědci, kteří v pravidelných intervalech volali na tísňovou linku a upřesňovali pohyb raněného divočáka. Divoké zvíře si to mašírovalo několika ulicemi až k základní škole v ulici U Stadionu.

Tam divočák zdemoloval skleněnou výlohu, přes kterou se dostal do šaten základní školy a tam se uvelebil. Putování divočáka zastavil až přivolaný myslivec.

Městská policie uvedla, že nedošlo k žádnému zranění, ale zároveň ještě neví, kdo původně divočáka postřelil. Ušlou škodu bude muset vyčíslit škola

Související články

Další články

Nejnovější kauzy