Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Drama a komplikace při porodu? Růžičkova vyvolená Marie rodila předčasně

Moc gratulujeme!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 18 fotografií
Trenér Vladimír Růžička může slavit plnými doušky. Dnes ráno se mu narodil třetí potomek. Jeho milovaná manželka Marie dnes ráno porodila nádhernou holčičku Lejlu. Termín porodu měla až za deset dní, takže rodila předčasně. Došlo snad k nějakým komplikacím?

Manželka Vladimíra Růžičky Marie dnes v ranních hodinách přivedla na svět svého prvního potomka Lejlu. Pro Vladimíra to už bude třetí potomek, ale oba dva rodiče neskrývali štěstí a na sociálních sítích se ihned pochlubili s radostnou zprávou svým fanouškům.

Trenér má z předchozího manželství již dvě děti. Dceru Evu a syna Vladimíra mladšího. Hrdý tatínek se ale bezesporu na další holčičku těšil.

Jeho choť ale nerodila podle plánu. Termín měla až za deset dní, tudíž porodila předčasně. Podle informací Blesk.cz proběhl celý porod bez větších komplikací a všechno je v pořádku.

„Tak naše láska je konečně mezi námi. Přišla na svět v 7:39… Jmenuje se Lejla, váží 2950 g a měří 47 cm. Moc ji milujeme,“ chlubili se pyšní rodiče. Gratulujeme k novému přírůstku do rodiny!

Související články

Další články