Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Drahokoupil natočil klip! V ložnici ho psal pro Miss, obsadil ale Morávkovou a Sokola

Zdroj: youtube.com
+ Další 4 fotografie
česká hudba
Zpěvák Vojtěch Drahokoupil natočil nový klip k singlu Tady Mě Máš, do kterého zapřáhl celou řadu svých kamarádů a přátel nejen ze show Tvoje tvář má známý hlas – Danu Morávkovou, Ondřeje Sokola, Patrika Děrgela či Aleše Hámu.

„Písničku jsem napsal úplnou náhodou v ložnici, asi za patnáct minut. Inspirovala mě moje přítelkyně Kristýnka,“ směje se potutelně Vojta, který už několik měsíců randí s Českou Miss Earth 2016 Kristýnou Kubíčkovou. „Chtěl jsem během Tváře dát něco do kupy, a tohle ze mě tak spontánně vyšlo,“ říká mladý zpěvák.

A přestože písnička vznikala v ložnici s Kristýnou, která si v klipu zahrála s Vojtou hlavní roli, při obsazování myslel i na další ženu – herečku Danu Morávkovou „Dana mi hrála maminku v jednou filmu, a spolupracuji s Petrem Maláskem, takže si troufám říci, že jsme dobří kamarádi,“ prozradil Vojta.

A do klipu nalákal i další hvězdy, které si nejen zahrály. Někteří v klipou dokonce tančí! „Jsou to lidé, které mám rád a kteří mi chtěli pomoci. Docela jsem koukal, že do toho všichni šli. Ondřej dokonce ten den přilétal z Londýna a jel z letiště rovnou na natáčení,“ dodává zpěvák, jehož klip Tady Mě Máš už na youtube sbírá samé pozitivní ohlasy. Podívejte se na něj!

Související články

Další články