Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Drahé ženy, čtěte! 8 skvělých rad vašich babiček pro opravdu šťastná manželství!

Zdroj: Profimedia.cz
Proč spolu kdysi lidé vydrželi celý život, ale dnes se rozvádíme po roce, podvádíme se ještě v den svatby, nebo na svatbu raději vůbec nevěříme? Protože to prostě neumíme!

Tohle je 8 rad našich drahých babiček, které by mohly pomoci udržet i váš vztah!

1. Když se ptáček zatoulá, nebudeme se na něj zlobit, naopak ho pochválíme, že se vrátil do klece, a ještě mu za to nasypeme zrní!

2. Všechny průšvihy zameteme hezky pod sukni, ono se nic nestane, když sousedka nebude znát příčiny všech našich hádek.

3. Když se něco rozbije, radši to desetkrát zkusíme opravit. Vyhodit se to totiž dá vždycky. A o vztahu to platí dvojnásob!

4. Staré kolo dobře jede nebo minimálně už víte, jak na něm jezdit. A taky už máte nějak nastavené sedlo a víte, jak s přehazovačkami. No ne? A staré koště dobře mete. To bezpochyby.

5. Stará láska nerezaví. A když zrezaví, tak existuje spousta způsobů, jak tu rez odstranit. Třeba polít octem! Časem stejně zrezaví všechno, tak proč se stresovat

6. Zatloukat, zatloukat, zatloukat! Aneb co oči nevidí, to srdce nebolí.

7. Kdo nic nehledá, nic nenajde. Zapomeňte na šmírování v mobilu a mailu. Nebo snad chcete číst milostné SMS od jeho milenek?!

8. Dobrá manželka by se měla tvářit tak, že má její manžel vždycky pravdu. Všem budoucím manželkám proto neuškodí hodiny dramaťáku!

Související články

Další články