Modelka Simona Krainová je módní ikona sama o sobě, ale luxusní kabelky světových značek tomu vždy dodají ještě větší šťávu.

V šatníku má kabelky za nehorázné prachy! Běžný smrtelník si její kabelky může prohlížet tak na internetu, na tyhle kousky si málokdo vydělá za měsíc. A Simona? Ta jich má ve skříni opravdu požehnaně.

Simonina nejoblíbenější značka je rozhodně Chanel. Krainová vlastní několik typů a barev z téhle značky.

Kolekce, která u Simony rozhodně vede, je Chanel Boy. Modelka má z téhle kolekce dokonce jednu a tu samou kabelku v různých barvách. Kolik že tahle legrace stojí? 75 tisíc korun. Cena kabelky se odvíjí od stáří kolekce.

Další oblíbenou značkou je Givenchy. I v tomto případě vlastní Simona několik luxusních kousků v různých barvách. Cena? U téhle značky se začíná na 45 tisíc korun a jde se jen nahoru. Taková kabelka je pak klenot, který se rozhodně nevyhazuje, ale dědí. Simona ji třeba časem daruje nějaké své méně slavné kámošce.

Modelka má v oblibě samozřejmě i další světové značky, jako je Louis Vuitton, Fendi, Valentino a další podobné, které se pohybují přibližně ve stejné cenové relaci jako již zmíněné značky.

Krainová se dokonce nechala slyšet, že její malý syn Bruno (4) také rád nosí kabelky. Simona se pochlubila, že mu na procházky Prahou půjčuje kousek od Louise Vuittona za 30 tisíc korun. Proč by ne, že?