Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Drahé dcery a já: Kristýna Leichtová ukázala malou Rozárku, kterou porodila do vany

Drahé dcery a já: Kristýna Leichtová ukázala malou Rozárku, kterou porodila do vany
Zdroj: Instagram Kristýny Leichtové
+ Dalších 8 fotografií
mateřství
Herečka Kristýna Leichtová (34) ukázala svou malou Rozárku na Instagramu. Na dojemné fotografii je i její starší dcera Dorotka. Jde poznat, že jsou všichni opravdu šťastní z nového přírůstku do rodiny a náročné šestinedělí zvládli všichni společně. Sledující nezapomněli novopečenou maminku pochválit a svěřit se se svým obdobím šestinedělí.

"Drahé dcery a já," napsala Kristýna Leichtová k fotografii se svými roztomilými dcerami. Na fotce se novopečená maminka hrdě usmívá a drží v náručí svou čerstvě narozenou dceru Rozárkou. Té dává její sestra Dorotka pusu na tvář. Takový moment se prostě musí zvěčnit na fotografii.

Herečka k příspěvku dojatě připsala, že by si šestinedělí bez své rodiny nedokázala vůbec představit. "Když jsem díky vaší pomoci klidná a odpočatá, můžu jenom dávat láska. A to je teď asi nejdůležitější," dodala k fotografii.

V komentářích se svěřily i ostatní matky, že pro ně šestinedělí bylo také náročné období. "To, že jsem během šestinedělí nedokázala odpočívat a říct si o pomoc, považuju za jednu z největších chyb. Kdybych mohla svému mladšímu já něco vzkázat, tak by to bylo: odpočívej, koj a užívej si miminko, protože všechno ostatní počká," svěřila se jedna z komentujících žen.

O svém porodu se Leichtová svěřila nedávno na sociálních sítích. Sdílela fotografii, kde je přímo uprostřed domácího porodu. Ten proběhl ve vaně za účasti jejího muže Vojty a malé dcery Dorotka. "Jsem absolutně šťastná, že to tak bylo. Domácí porod není pro každého, pro nás ano. Možnost volby je důležitá," napsala Leichtová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy