Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Draco Malfoy ukázal ženu svého života: Tom Felton podobu s maminkou nezapře

Draco Malfoy ukázal ženu svého života: Tom Felton podobu s maminkou nezapře
Zdroj: Warner Bros. Pictures
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Tom Felton (33), který se do pamětí televizních diváků zapsal jako Draco Malfoy z filmů o Harrym Potterovi, se na sociálních sítích pochlubil krásným snímkem s ženou svého života. Ačkoliv ve vztazích herec příliš štěstí nemá, může se spolehnout na svou rodinu a nadevše miluje především svou maminku Sharon Anstey. Ta mu byla vždy oporou a podoba mezi nimi je nepřehlédnutelná.

Tom Felton bude už pro mnohé navždy Draco Malfoy z Harryho Pottera Z kdysi ulíznutého blonďáčka je dnes sympatický dospělý muž, po kterém sice touží mnoho žen z celého světa, ale v lásce štěstí nemá. Než aby si zoufal nad tím, že nemá po boku krásnou ženu, raduje se herec z toho, že se může spoléhat na svou rodinu a trávit s ní svůj volný čas.

Herec si uvědomuje, že za jeho úspěchem získaným už v dětství stojí nejen on, ale i jeho maminka Sharon Anstey. Právě ona s ním absolvovala konkurzy na roli malého čaroděje a jejich vztah se časem ještě víc a víc utužoval.

S kým jiným by Felton strávil své narozeniny než právě s maminkou. Svůj den zaznamenal na fotografii a podoba mezi ním a Sharon je nepřehlédnutelná. Obzvláště široký úsměv má rozhodně po ní. „S mamkou jsme si užili krásný den v Londýně,“ napsal na sociální síť.

Trend jménem Tom Felton

V poslední době si kromě času s rodinou Tom užívá i velké pozornosti na sociálních sítích. Především teenagerky o něm natáčí spoustu videí na platformu TikTok a jeho popularita tak od posledního dílu Harryho Pottera stoupla vůbec nejvíc za uplynulou dobu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy