Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dračice v Ulici: Podváděná Veronika Maléřová přistižena in flagranti s pohledným Patrikem

Dračice v Ulici: Podváděná Veronika Maléřová přistižena in flagranti s pohledným Patrikem
Zdroj: TV Nova archiv
+ Další 4 fotografie
ulice
Veronika Maléřová z Ulice nezažívala v posledních měsících zrovna příjemné období svého života. V jednu chvíli byla spokojená a přesvědčená o tom, že jí nikdo na jejich rodinné štěstí nemůže sáhnout a vydrží to navěky. Záhy ale zjistila, že její životní láska Martin Maléř má oči pro jinou, děti vlastně vyrostly a ona zůstala na všechny problémy úplně sama. Nyní to ale vypadá, že se z nejhoršího Veronika začíná dostávat. Velkou oporou jí je samozřejmě Patrik, který se do Veroniky bezhlavě zamiloval a už si zvládli střihnout společné faux pas.

Veronika Maléřová již několikrát jasně dokázala, že je to silná žena. Kvůli svému milovanému manželovi se přestěhovala do Prahy, přitom byla zvyklá na vesnici, kterou bezhlavě milovala. Ve chvíli, kdy si konečně začala zvykat na velkoměstský život, do jejího života přišla velká rána.

Životní láska a muž, kterého si před více než dvaceti lety vzala, ji podvádí. Martinovi Maléřovi se začaly v Praze zapalovat lýtka a došlo to tak daleko, že se nakonec přestěhoval se vší parádou za milenkou číšnicí Šárkou.

Veronika na tom byla jednu dobu opravdu zle. Najednou zjistila, že je v prázdném bytě úplně sama. Rozina jezdila po světě se svým přítelem Victorem, syn Filip prochází těžkou pubertou a Martin Maléř krizí středního věku.

Aby toho nebylo málo, začala mít vážné problémy se zdravím, kvůli kterým skončila v nemocnici. Po dlouhých peripetiích to začíná konečně vypadat, že se blýská na lepší časy a Veronika si pomalu nachází cestu k po uši zamilovanému Patrikovi.

Z vesnické maminy elegantní kráskou

V době, kdy se Veronika přestěhovala do Prahy, působila jako tetka od vedle, které trčí sláma z bot. Postupem času se ale vypracovala a proměnila se v pořádně sexy ženskou, která ví, jak se obléct a chlapi z ní jdou do kolen. Přesně tohle je případ Patrika, který se do Veroniky bezhlavě zamiloval.

Mezi Veronikou a Patrikem to začne opět pořádně jiskřit. To samozřejmě neunikne ani jejich okolí a neobejde se to bez menších trapasů, hlavně s Milenou Pumrovou. Pro matku Gábiny se stanou velkým soustem, zvláště poté, co je nachytá v salonu in flagranti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy