Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Dračice Nagyová je venku z vazby! Půjde jako první za dětmi, nebo za svým milencem Nečasem?

+ Další fotografie

Koluzní vazba, tedy vazba zabraňující ovlivňování svědků, je pro bývalou vrchní ředitelku Janu Nagyovou u konce a už k ní podle Krajského soudu v Ostravě nebyl důvod. Spolu s dominou Nagyovou vyjdou z vazby i někdejší náčelník Vojenského zpravodajství Ondrej Páleník a někdejší ministerský náměstek Roman Boček, kteří oba figurovali ve sledování manželky premiéra Nečase.

Soud se k tomuto rozhodnutí dostal po svědeckých výpovědích, v tuto chvíli se již připravuje propuštění všech tří vazebně stíhaných. Kam půjde jako první Jana Nagyová? Doma na ni čekají dvě dcery, z nichž jedna nedávno podala stížnost na porušování matčiných práv, a pak je tu ještě bývalý premiér Nečas, který svou milenku Nagyovou veřejně zastává a poměr s ní i nadále udržuje.

Navíc po několika týdnech odloučení za mřížemi určitě touha vystoupala do závratných výšin a závratné tedy bude i shledání na svobodě. Jako z románu.

Mohlo by vás zajímat

Další články