Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dr. Dolittle v reálné podobě: Žena (50) se naladí na vlnu zvířat a najde vám ztraceného mazlíčka

zvířecí detektiv
Pro někoho to možná bude znít jako vystřižená část z filmu. Jenže Becky Willoughby (50) z Devonu tvrdí, že umí komunikovat se zvířaty. Vycítí jejich myšlení a pomůže vám vypátrat zaběhnutého mazlíčka.

Becky Willoughby z anglického Devonu je živoucí ukázkou Dr. Dolittlea a Ace Ventury. Nepovažuje se za zvěrolékařku, ale spíše za zvířecího detektiva. Dokáže vnímat cítění a energii zvířat.

Svého daru si začala všímat, už když jí bylo 10 let. Většinu dětství trávila se psy a svůj dar rozvíjí přes pětadvacet let. Založila si firmu, která pomáhá majitelům ztracených zvířat. Padesátiletá žena tvrdí, že se naladí na vlnu zvířete, dokáže zachytit, jak se zvíře cítí a co vidí, a pak nakonec i přesné místo, kde se nachází.

Zvířecí vlnu ladí jak rádio. Musí se soustředit a pak je schopná popsat přesnou lokaci ztraceného mazlíčka. Pomohla vyřešit už přes 100 případů a některé z nich jí zabraly pouhé tři minuty.

Pokud budete potřebovat využít jejích schopností, stačí, když zašlete fotku ztraceného zvířete, jméno, kde se zvíře ztratilo a kde bylo naposledy spatřeno. Pak už necháte vše na Becky a ona vám pak sdělí místo, kde se váš miláček nachází. Zní to opravdu neuvěřitelně, ale případy, které Becky vyřešila, mluví za vše. Podívejte se do fotogalerie na příběhy majitelů ztracených zvířat.

Mohlo by vás zajímat

Další články