Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Dozvuky VIP Prostřena, co v televizi nebylo. Pojkarová promluvila: Opilý Sámer, škemrající Binias

Celá parta je sestavená ze známých tváří.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
Odhalení

Marie Pojkarová se rozhodla promluvit o zákulisí natáčení VIP Prostřena. Z jejích slov nebudou mít radost především Sámer Issa a Monika Binias. Především těch se totiž týká text, který zpěvačka poslala do redakce eXtra.cz. 

Nejvyhrocenější Prostřeno v historii této reality show je za námi, ještě nebylo ale vyřčeno poslední slovo. Marie Pojkarová sice téměř celý týden mlčela a lehce se začala projevovat až během posledního natáčecího dne, nyní se ale rozhodla odhalit, co v televizi nebylo.

Výhrůžky od Sámera Issy

“První věc, která mě překvapila, bylo to, když Jaro začal vyčítat Richardovi, že se dívá do očí při mluvení jenom ženám, a ne jemu. V tu chvíli jsem cítila, že asi bude nějaký problém - nesedli si spolu. Když mu to Richard vrátil, brala jsem to jako legraci, ale pak to začalo gradovat. Poté začala být na Richarda nepříjemná i Monika. Vyčítala mu, že nemá dostatek alkoholu. A když Richard zrovna vařil a nebyl u stolu, ostatní na něj měli hloupé řeči a rozebírali ho. Já ale zatím byla potichu,” popisuje náladu během prvního natáčecího dne Pojkarová s tím, že zlom nastal až druhý den, kdy se Sacher, jehož chování komentovala i Agáta Hanychová, začal chovat divně.

“Hodil olivou po Jarovi, dal si placku na hlavu, vlezl pod stůl a vylezl u mě a začal dělat pejska, protože mám písničku Pejskové se koušou. V tu chvíli jsem pochopila, že Richard hraje divadlo. Už jsem byla klidná, všemu jsem se smála a nechala jsem ho pokračovat v jeho roli. Jen mě naštvalo, když se ozval Sámer a začal vyhrožovat Richardovi, že mu něco udělá a že pocítí jeho arabskou krev. Pokud vím, plno věcí se do vysílání nevešlo, a tak chyběly návaznosti a vysvětlení Richardova chování. Diváci si tak mohli myslet ledacos,” hájí Sacherovo chování Pojkarová s tím, že v televizi nebylo, jak Monika Binias u stolu rozebírá své sexuální začátky a tahá rozumy i od ostatních soutěžících.

Binias škemrala o body

“To se Richardovi ani mně nelíbilo,” tvrdí zpěvačka, která přiznala, že se do hádek nezapojovala schválně. “Bylo mi jasné, že Richard zase hraje svoji roli. A kdyby ji nehrál, byla by tam strašná nuda, takzvaný urnový háj,” říká Pojkarová, která popsala, jak u ní měla Monika Binias škemrat o lepší hodnocení.

“Během večeře pokračovaly hádky u stolu. Když jsem zrovna byla na chodbě, přišla za mnou Monika a řekla mi, že jsme letité kamarádky a že doufá, že jí dám zítra hodně bodů. A já odpověděla: Moniko, tys mi nezavolala deset let, a teď když potřebuješ body, najednou jsme velké kamarádky? A když ses dozvěděla, že budu v Prostřeno! Special, poslala jsi mi fotku z doby, kdy jsme se spolu jezdily bavit do Solidní jistoty. Když si ty body zasloužíš, tak ti je samozřejmě dám,” popsala Pojkarová s tím, že bezprostředně po tom Binias měla urazit nejen ji, ale i její dceru, která se na scéně objevila, aby pustila videoklip své maminky.

Body shaming a další urážky

“Když se Petra přiblížila k televizi, Binias prohlásila, že má velkou prdel a že smrdí. To urazilo Petru a hlavně mě. V tomto okamžiku mi madam Binias úplně vypadla z oka. Seděla přitom na posteli mojí dcery a vedle ní ležel Sámer v botách a spal. Vypil totiž dvě flašky vaječného koňaku a k tomu celou láhev Campari. To ho tak sejmulo, že i když ho Richard vzbudil, aby se podíval na klip, on se posadil, párkrát se zasmál a pak zase upadl do kómatu,” tvrdí zpěvačka s tím, že Sámer Issa a Monika Binias měli v popíjení pokračovat i po návratu ke stolu.

Hlavní aktéři hádek byli sice Monika Binias a Richard Sacher, podle Marie Pojkarové byl ale nejfalešnější osobou u stolu Sámer Issa.

“Velmi mě ale mrzí, že jsem Sámerovi dala 7 bodů. Brala jsem ho jako kámoše a dobrého zpěváka a pochválila jsem mu i jeho jídlo, ačkoli mi to zase až tolik nechutnalo. Svým taktizováním mě velmi zklamal. Měla jsem to obrátit - Sámer si zasloužil maximálně 5 bodů a Jaro minimálně 7. Mrzí mě, že jsem to neudělala. Protože Sámer vařil jako druhý, neuvědomila jsem si, že je to až tak vychytralý taktik. Po odvysílání všech dílů mi to došlo. Chtěl za každou cenu vyhrát,” dodala Pojkarová

Nesnesitelný Richard Sacher

Nutno ale říci, že s jejími slovy by nesouhlasil Jaro Smejkal, který podle svých slov zprvu odmítal s Richardem Sacherem komunikovat. „Richard je nejspíš člověk, který hodně prahne po slávě, ale nebyla mu dána. V mých očích v rámci všech profesí, které dělal, ani v jedné nedosáhl patřičných kvalit. To je můj názor. Jeho chování mě natolik překvapilo a pobouřilo, že jsem to pak musel v průběhu týdne komentovat. On kvůli pachtění za slávou zvolil nejhorší možnou taktiku. Nejdřív ze sebe dělal blbce, pak to sváděl na to, že to všechno byla součást nějakého hereckého výkonu. Ani jedno ale nebylo dobré. A nám všem tím zkazil celý týden. Jestli to přeháněl, aby předvedl show, tak pro diváka to musí být nekoukatelný, pro nás to bylo nesnesitelný a i jemu to určitě velmi a dlouhodobě uškodí. Udělal tam ze sebe někoho, koho by měli zbavit svéprávnosti,“ sdělil nám Smejkal.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy