Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Dozvuky divoké party Heidi Janků. Fanoušci jsou jako u vytržení, reagoval i Mareš

Heidi Janků: Divoká party se stala legendou, reagoval i Leoš Mareš
Zdroj: profimedia.cz/se souhlasem L. Mareše/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
nová legenda

Zpěvačka Heidi Janků to nedávno tak rozjela, že na to návštěvníci známého pražského podniku Kozička jen tak nezapomenou. Pěvkyně toho večera popíjela ve společnosti komika Štěpána Kozuba a moderátora Leoše Mareše. Ten na svém Instagramu zveřejnil video, na němž Heidi vyskočila na bar a tančila do rytmu písně Když se načančám, což samozřejmě nemohlo zůstat bez komentářů moderátorových followerů. 

Tanec na baru

Známá zpěvačka Heidi Janků nedávno ukázala, že věk je pouze číslo a ani šest křížků na krku ji neodradí od divokého řádění. Společně s kamarády, hercem a komikem Štěpánem Kozubem a moderátorem Leošem Marešem, si užila velmi dlouhou noc ve vyhledávaném baru českých celebrit - Kozičce.

Alkoholem značně posilněná muzikantka předvedla hudební číslo doprovázené svůdným tancem, při němž neváhala vyhupsnout na bar a přihlížejícímu pánskému obecenstvu hned několikrát odtajnila, co skrývá pod sukní. Celé její vystoupení zaznamenal Mareš na svůj mobilní telefon a samozřejmě neopomněl sdílet ho na svém Instagramu. "Tak díky," okomentovala vtipné video Heidi. "To bylo nejvíc," pochválil ji Leoš a fanoušci mu dali za pravdu.

Pod příspěvkem, který již olajkovalo více než 31 tisíc sledujících, se rychlostí blesku začaly množit komentáře, a i když by se dalo očekávat, že si budou diváci spíše ťukat na čelo, ukázalo se, že se na rozvernou zpěvačku nemohou vynadívat a sdílené video naprosto zbožňují.

Je to naše princezna!

"V 60 vypadat jako čtyřicítka, klobouk dolů. Jen ať si užívá. Nás na rozdíl od chlapů nic s věkem nelimituje," napsala na zpěvaččinu obhajobu Marešova followerka Petra.

"Pro ty rejpaly tady, vůbec nechápu, za co by se měla stydět… Neudělala nic, za co by se stydět měla. Možná kdybyste se taky občas stříkli a užili byste si večer, tak byste nemuseli na všem a každým neustále hledat něco negativního," zastal se veřejně Heidi uživatel Miloš.

"Supr babča. Paní v tomto věku už by měla mít nějakou úroveň a umět se chovat ve společnosti…
Evidentně je ale ve svém živlu a vůbec ji to nevadí, podbízet se o generaci mladším frajerům," uvedl na zpěvaččinu adresu další fanoušek.

"To je moje princezna! Na*ebaná, ale pořád princezna," napsala k videu, na kterém Heidi Janků předvádí lascivní taneční číslo k písni Když se načančám, Tereza. "Doufám, že to Leoši ráno nevymažeš!" vyslovila své zbožné přání jiná z moderátorových fanynek. "Na Silvestra Heidi v rozhlasu pravila: "Kdo se ráno nestydí, ten se večer nebavil." Beru si to motto za své. I love Heidi," napsala k videu další z Marešových sledujícícch.

Ačkoli před časem pro eXtra.cz prozradila, že se novému vztahu nebrání, ale má zásadní problém s tím, že ji muži berou pouze jako kořist, bát se rozhodně nemusí. Mezi followery Leoše Mareše teď má ctitelů hotové zástupy.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy