Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Doživotní žal vdovy Denisy Šuralové: Na ruce dodnes nosí snubní prsten. Vytetovala si i jméno

Denisa Šuralová nosí snubní prsten Josefa Šurala: Vytetovala si i jeho jméno
Zdroj: Profimedia/koláž eXtra
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
Vzpomínky

Před pěti lety zemřel fotbalista Josef Šural (†28) při tragické dopravní nehodě v Turecku. Oblíbený český reprezentant po sobě zanechal manželku Denisu a dvě malé dcery, Vanessu Alex a Melissu Denisu. Na zesnulého fotbalistu dodnes vzpomíná nejen řada fanoušků, ale především také jeho žena, která se na Instagramu svěřila, že po svém zesnulém muži nosí snubní prsten. 

Psal se 29. duben 2019, když při tragické dopravní nehodě v Turecku vyhasl život fotbalisty Josefa Šurala alias Šuryho. Talentovaný fotbalista chvátal po zápase za svou milovanou rodinou. Spolu s dalšími spoluhráči se domluvil, že si pronajmou privátní dodávku, aby se domů dostali co nejdříve.


Pouhých pět kilometrů před cílovou destinací havarovali poté, co řidič dodávky usnul za volantem. Josef, který nebyl připoután, následkem nárazu vyletěl z vozu ven. Šural byl v kritickém stavu okamžitě transportován do nemocnice, kde svým zraněním podlehl. Otci dvou malých dcer bylo pouhých 28 let.

Šuralův snubní prsten i vytetované jméno s holubicí

Jeho manželka Denisa se po jeho smrti stáhla do ústraní. Přestože si jen o několik měsíců později našla nového partnera, na svoji životní lásku nikdy nezapomněla. A nyní na svého zesnulého manžela zavzpomínala na Instagramu, kde svým sledujícím ukázala, že na prstu levé ruky nosí jeho snubní prsten.

"Zásnubní prsten, co jsi mi tehdy dal, nám ukradla závist. Tak nosím ten tvůj, co jsi nechtěl sundat ani na zápasy a vždy jsi ho radši přelepil, než aby jsi ho sundal," napsala Denisa k fotografii, na níž je vidět nejen Šuralův snubní prsten na prsteníčku její levé ruky, ale také vytetované jméno Josef a nad ním holubice.

"I když to bolí, je to stále jen věc a ty budeš navždy žít hlavně ve vzpomínkách. Nedej zlu moc, žij v míru," dodala Denisa Šuralová, která se po manželově smrti snažila jednoduše žít dál. Vzpomínky na milovaného muže a otce svých dvou dcer ale nikdy nevymaže.

Smutné archivní video:


Na Šurala zavzpomínal i jeho mladší bratr

Na svého milovaného bratra zavzpomínal v emotivním příspěvku na sociálních sítích jeho mladší bratr David Šural, který je rovněž fotbalistou. Fotbalový obránce hrající za FC Zbrojovka Brno přidal fotografii Josefa a k tomu dopsal: „Už pět let bráško. Chybíš nám.“ A připojil také emotikon srdíčka.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy