Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Doživotně zadlužená Nela Slováková. Za luxusní byt zaplatila skoro 20 milionů, 17 si musela půjčit

Nela Slováková se během akce převlékla.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
PENÍZE

Influencerka Nela Slováková (34) sice patří mezi velmi kontroverzní postavičky českého showbyznysu, hlavně během covidu se její jméno přetřásalo v souvislosti s řadou podivných kšeftů, ale pro banky je evidentně věrohodnou a dobře vydělávající zákaznicí. Redakce eXtra.cz v Katastru nemovitostí zjistila, kolik a jak přesně zaplatila za nové luxusní bydlení, o němž poprvé informoval web Super.cz. Většina financí přitom pochází právě z hypotečního úvěru.

Nela Slováková utratila majlant

Ať už hvězdičce sociálních sítí a obchodnici Nele Slovákové fandíte, nebo ne, jedno se jí nedá upřít: je podnikavá, umí se otáčet a vydělávat peníze. Možná i proto se rozhodla plácnout přes kapsu a zajistit si nové bydlení snů.

Jak upozornil web Super.cz, pořídila si v Brně nový „bejvák“. „Byt byl strašně drahý. Má 400 metrů a k tomu ještě terasy. Chtěla jsem i domeček na Bali, ale koupila jsem si takhle obrovský penthouse, tak Bali musím odložit,“ řekla stránce Nela s tím, že cena byla desítky milionů korun.

„Vzala jsem si i hypotéku, ještě to bude další miliony stát, protože to je úplný holobyt. Těším se na designování,“ doplnila.


Skutečná útrata za penthouse

Redakce eXtra.cz zapátrala a Katastr nemovitostí vydal přesnější svědectví.

Nela nelhala: za byt zaplatila 18,5 milionu korun, z toho ale jen 1,5 milionu bylo z jejích vlastních zdrojů. Zbytek, 17 milionů, pochází z hypotečního úvěru.

Tohle splatit by pro jiné asi byla fuška. Nela ale věří, že to dá.

Doporučené video: Rozhovor s Nelou Slovákovou:


Veškerá jednání za Slovákovou prováděla na základě plné moci její matka. Jinak se nic nestandardního ve smlouvě neobjevuje.

Mladá žena se nyní se svou značkou Neonky každopádně bude muset pořádně ohánět, aby si vydělala pár milionů na vybavení obřího penthouse.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy