Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

DOŽÍNKOVÝ ÚPLNĚK V RYBÁCH: Přinese emocionální výbuchy i depresivní sklony

Zdroj: pixabay
+ Další fotografie
ÚPLNĚK
V sobotu 14. září v ranních hodinách, přesně v 6:32 hodin, se dočkáme úplňku. Tentokrát se bude Měsíc nacházet ve znamení přecitlivělých Ryb. Co při tomto intenzivním Měsíci očekávat? Jak na nás bude působit? A proč se mu říká zrovna Dožínkový? To se dozvíte v našem článku.

Luna jako symbol plodnosti

Podle indiánské kultury se při zářijovém úplňku oslavoval Dožínkový měsíc. Šlo vlastně o poděkování za celoroční úrodu. Sklizeň tak byla oslavována obřady a právě Měsíc představoval pro indiány symbol plodnosti. Luna bude pod nadvládou velmi emocionálních Ryb. Ovšem Měsíc svou silnou energií nebude působit jen na zrozence Ryb, ale i na nás ostatní. Zvlášť citliví jedinci by mohli mít problém. Přehnané reakce či depresivní sklony nebudou při tomto Měsíci ničím výjimečným.

Pozor na nové lásky!

Působením tohoto Měsíce se budete chtít vyhnout problémům, a to i ve vztazích. Na žádné třeskuté hádky se nebudete cítit a právě proto můžete reagovat neúměrně k dané situaci. Zároveň budete chtít svobodně proplouvat. Ryby jsou sice citlivé, ale neumí být upřímné. Takže pokud vás v tomto období čeká nějaké důležité rozhodnutí, vyčkejte raději několik dní po úplňku. Pozor si dejte i na nové lásky. Pokud se v období tohoto úplňku zamilujete, pravděpodobně se zamilujete pouze do ideálů nového partnera. Ne do něj! Po úplňku sundáte růžové brýle a možná se budete divit.

Související články

Další články