Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dovolenkové drama Slovákové není u konce: Nela hlásí návrat k bezemocákovi Pusimu. Čím si ji získal zpět?

S partnerem Lukášem si pořídili nemovitost v Chorvatsku.
Zdroj: Instagram Nely Slovákové
+ Další 4 fotografie
vztahy

Nela Slováková (32) po svém odjezdu do Chorvatska pěkně zamotala hlavu svým fanouškům. V sobotu totiž oznámila na Instagramu nečekaný rozchod s hokejistou Lukášem Kozákem, se kterým žila pět let. "S Lukášem se rozcházím. Je to úžasný chlap, opravdu. Bez nadsázek a ironie. Ale pro mě je to člověk bez lásky, citu a bez projevování emocí. Ať negativních, nebo pozitivních," rozepsala se. Důvodem rozchodu měla být ztráta jejího psa a Kozákova vlažná reakce. Jenže po pár dnech je všechno opět jinak. Pes se mezitím našel a vztah je, zdá se, zachráněn.

Život Nely Slovákové je podle příspěvků na jejím Instagramu v posledních dnech plný nečekaných událostí. Nejdříve v sobotu všechny šokovala svým oznámením rozchodu s hokejistou Lukášem Kozákem, se kterým žila pět let.

Je to člověk bez lásky, citu a emocí

"S Lukášem se rozcházím. Je to úžasný chlap, opravdu. Bez nadsázek a ironie. Ale pro mě je to člověk bez lásky, citu a bez projevování emocí. Ať negativních, nebo pozitivních, " rozepsala se. "Stali se z nás více parťáci a obchodní partneři než životní partneři. Pořád jsem věřila, protože nám spolu bylo často úžasně. Já ke svému životu lásku a vše kolem ale potřebuji víc. Ukázalo se, že takto, jak se i v krizových situacích Lukáš dokáže bez emocí a lásky chovat, že takto žít nechci," dodala Slováková, která v tu dobu byla viditelně rozrušená.

Za všechno mohla ztráta jejího milovaného pejska, fenky čivavy Lotty. Ta se však naštěstí našla a Nela si mohla oddechnout. "Ukradla jsi moje srdce, když jsi na mě zahrála chudinku a vybrala jsi si mě jako paničku, i když jsem Tě v životě nechtěla. Nechtěla jsem Tě přesně proto, že kdybys jednou odešla, umřu bolestí, a dnes jsi mi málem odešla. Jsi to nejkrásnější, co mě v životě potkalo, a Tvá čistá láska je něco, co Ti budu oplácet, než se rozloučíme doopravdy," komentovala následně Nela její zmizení, přičemž z příspěvku je patrné, jak moc ji ztráta milovaného mazlíčka zasáhla.

Je super člověk, co vše zařídí

Po šťastném návratu Lotty přišel čas i na nápravu pošramoceného vztahu. "Určitě budete chtít nějaké vyjádření k tomu, co jsem včera napsala. Lukáš je prostě super člověk, zajistí, obstará, zařídí, šikovnej, hezkej, chytrej a inteligentní, máme super zábavu, bavíme se jako kámoši, všechno je super. Jediná chyba je, že on neumí projevovat lásku," rozplakala se Nela v dalším ze svých stories.

"Neumí dávat city a emoce najevo. Já jsem plná citů, emocí, těšení se a překvapení a radostí a on to prostě neumí. To je jedna chyba. Na druhou stranu si říkám, že zase takovýho chlapa hledat v dnešní době katastrofálních chlapů... je to jako jehla v kupce sena, takže si říkám, bůhví, jak to všechno dopadne. On je prostě 'bezemocák' a to mě vytáčí. Já bych třeba chtěla, aby mi vynadal nebo aby na mě zakřičel. Včera jsem si teda slušně poplakala," dodala Nela v příspěvku, který následně opět smazala.

Nezbývá než doufat, že si páreček v Chorvatsku už vybral všechnu smůlu a dalších dílů dovolenkového dramatu budou fanoušci na nějakou dobu ušetřeni.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy