Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Dovolená za všechny prachy: Vendula Pizingerová uvízla s rodinou v Chorvatsku

Vendula uvízla s rodinou v Chorvatsku.
Zdroj: se souhlasem Vendula Pizingerová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
trable

Vendula Pizingerová (50) se v životě rozhodně nenudí, a to ani na dovolené. Stejně jako před rokem, tak i tentokrát uvízla za hranicemi České republiky. S manželem Josefem a ročním synem Pepíčkem vyrazila do Albánie. Avšak během cesty se jim stala nepříjemná nehoda, když se jim z ničeho nic porouchalo auto, jak informovala na sociálních sítích.

Vendula Pizingerová má dobrodružství v krvi, což je možná i důvod, proč ji potkává téměř na každém kroku. Nepříliš příjemný zážitek se jí a její rodině stal během cesty do Albánie.

Porouchalo se jim auto, a tak uvízli v Chorvatsku, což pro pobavení fanoušků sdílela i na svém Instagramu.

Čekání na náhradní díl

"Tak tady je tak 50 nad nulou a díra v hadici," oznámila Vendula, zatímco její partner hledal řešení, jak se z této nepříjemné situace dostat. "Dočasný řešení, plát z duše na horské kolo, lepidlo na gumu klubko nějaké superNanoAtom pásky. A tak je to jasné, už jsme objednali náhradní díl z Česka expres do Chorvatska, tak jsem zvědavá," vysvětlila vdova po Karlu Svobodovi (†68) se slovy, že tak rodinu čeká "nucená dovolená v Chorvatsku."

Vendula se v životě nenudí

Avšak nepříjemnosti během cesty domů, bere Pizingerová stále s nadhledem. Ukázala útulné místo, kde s rodinou přespávají, dopřála si víno a dokonce mají za rohem i pekárnu, která ji pobavila svým názvem - Babić. "Den 1. čekání na náhradní díl. Tady mají taky dobrou pekárnu," uvedla ke snímků.

Podobně uvízla Vendula s rodinou na dovolené i minulý rok. Když jeli s jejich Land Roverem po úzké lesní cestě, náhle je překvapil spadlý strom. Ten zatarasil cestu a rodina tak nemohla jet dál. Z této pasti se dostávali téměř dva dny a později o tomto dobrodružství informovala i redakce eXtra.cz.

Související články

Další články