Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Dovolená ve stylu Beckhamových: Sexy Victoria si hraje na plavčici z Pobřežní hlídky

Victoria Beckham: Na dovolené s manželem si hraje na Pamelu Anderson
Zdroj: profimedia, National Broadcasting Company (NBC), koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Dovolená snů

Beckhamovi si užívají dovolenou na luxusní jachtě za více než 40 milionů. Rodina si mimo jiné udělala během plavby zastávku u pobřeží v Saint-Tropez. Snové prázdniny tráví Victoria Beckham (48) cvičením běhu po vzoru Pobřežní hlídky v červených plavečkách, jak informuje deník Daily Mail. Zatímco David Beckham (47) chodí po jachtě bez košile a doplňuje si své opálení. 

Bývalý fotbalista David Beckham a jeho manželka, módní návrhářka Victoria Beckham, si užívají vysokých teplot ve Středozemním moři. Victoria se převlékla do zářivě červených plavek, které připomínají plavky Pamely Anderson ze seriálu Pobřežní hlídka. Svou atletickou postavu předvedla při cvičení na jedné ze čtyř palub obrovského plavidla.

Victoria si svou dovolenou užívá naplno. Její manžel přidal na svůj Instagram video, ve kterém Victoria zpívá karaoke. Bohužel si ale zapomněla zapojit kabel od mikrofonu. I tak si to všichni kolem vychutnali.

Další Pamela Anderson?

Bývalá Spice Girl nevydrží chvíli v klidu. Její pobíhání sem a tam v sexy rudých plavečkách vypadalo, jako by chtěla napodobit legendární běh Pamely z Pobřežní hlídky, jak uvádí Daily Mail.

Hvězda se po cvičení vrhla na lehátko a dohnala tak barvu při opalování. To, že se Victoria udržuje v kondici, nám ukázal David na svém Instagramu. Neopalovala se ale jen Victoria. David se po jachtě procházel bez košile v béžových šortkách. Předvedl tak dokonalé opálení a své známé tetování. Poté si lehl vedle Victorie na lehátko.

Nový host na palubě

Victoria v posledních týdnech tráví dovolenou s manželem Davidem na různých místech po celém Středomoří, přičemž pronájem superjachty stál, jen za týden, masivních 1,6 milionu liber. V přepočtu je to přes 46 milionů korun, jak jsme již informovali. Samotnou jachtu ale nemají jen pro sebe. Cestují s nimi i jejich děti, Cruz (17) a Harper (11). Podle webu DailyMail.uk se k nim připojila i Cruzova nová přítelkyně Tana Holding. Ta se ke svému milému romanticky tiskla na kraji lodi. Victoria a David modelku Tanu tento měsíc přizvali, aby se s nimi zúčastnila evropské plavby.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy