Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Počasí Jana Paurová Bohumín

Nejnovější kauzy

Dovolená v Itálii: Víme, kdo je nový muž po boku Veroniky Kopřivové

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 25 fotografií
rozchod
Některé věci můžete před světem utajit věčně, ale pokud jste veřejně známá osoba jako Veronika Kopřivová (27) a randíte s Jaromírem Jágrem (46), tak to jednou prasknout zkrátka musí. Pravdou je, že Veronika a Jaromír se rozešli s naprostou elegancí a dokázali to utajit více než rok. Modelka navíc v poslední době vypadá mnohem veseleji.

Vztah Veroniky Kopřivové a Jaromíra Jágra (47) je sice u konce, to ale neznamená, že by nemohli dále zůstat přáteli. „Jaromír a Veronika spolu už rok nebydlí a nechodí spolu. Nechtěli ale, aby kolem jejich rozchodu byl takový rozruch, jako když se dali dohromady,“ nechala se slyšet modelka, která s Veronikou kamarádí.

V poslední době se kolem vztahu Veroniky a Jaromíra hodně spekulovalo o tom, že svůj vztah pouze předstírají a dávno se v klidu rozešli. Veronika chodila na Jardovy zápasy a strávili společně Jaromírovy narozeniny.

Tohle všechno ale můžou dělat lidé, kteří dávno nemusí mít vztah. Veronika zvedla telefon redakci eXtra.cz a byla hrozně milá a smála se. „Vy přece víte, že své soukromí již dlouho nekomentuji. Pokud budu chtít něco sdělit, tak to udělám prostřednictvím svého Instagramu. Hodně by mě zajímalo, kde se tyto informace berou. Vy to chcete potvrdit, nebo vyvrátit, ale to se nepodaří, protože já o svém soukromí nemluvím,“ byla záhadná Veronika.

Novým přítelem Veroniky Kopřivové má být model Miroslav Dubovický, se kterým modelka tráví dovolenou v Itálii. Touhle informací se ale Veronika netají. Všichni moc dobře vědí, že s Mirkem fotí oblečení do svého e-shopu.

Pravdou ale je, že Veronika v poslední době září, a to i přesto, že je stále pracovně vytížená. Na druhou stranu není nic špatného na tom, když si najde konečně muže, po jehož boku bude šťastná.

CO VÍME O ROZCHODU VERONIKY KOPŘIVOVÉ A JAROMÍRA JÁGRA

Související články

Další články