Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Dovolená se změnila v PEKLO: Dánský miliardář přišel při útoku na Srí Lance o tři děti!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Tragédie
Obrovské neštěstí potkalo rodinu dánského miliardáře a majitele několika známých oděvních značek Anderse Holcha Povlsena (46). Ten byl se svojí ženou a čtyřmi dětmi na Srí Lance na dovolené. Rodinná idylka se však v minutě proměnila v naprosté peklo.

„Bohužel, tuto tragickou informaci můžeme potvrdit,“ uvedl mluvčí společnosti Bestseller-Gruppe dánskému deníku Ekstra Bladet. Další informace nechtěl s odkazem na citlivost a soukromí Povlsenových sdělit.

Tři ze čtyř dětí zemřely na následky bombového útoku v jednom z pětihvězdičkových hotelů, který se stal terčem místních radikálních muslimů. Podnikatelova rodina byla ve chvíli, kdy do hotelu vstoupil atentátník, na snídani.

Šestačtyřicetiletý podnikatel byl v loňském roce časopisem Forbes zařazen na první místo žebříčku dánských miliardářů. Jeho majetek má hodnotu 58 miliard dánských korun (200 miliard Kč)

S podnikáním začal ve 28 letech, když zdědil společnost svého otce. Do jeho majetku patří jedny z nejprodávanějších značek, jimiž jsou Vero Moda a Jack & Jones, ale také online prodejci, jako je Zalando.

Související články

Další články