Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dovolená se blíží, pořiďte si zábavné pomocníky na pláž i na chalupu

Dovolená se blíží, pořiďte si zábavné pomocníky na pláž i na chalupu
Zdroj: Pixabay
Zábava

Konec školního roku, i když byl letos velmi neobvyklý, se nezadržitelně blíží. Zasloužený odpočinek čeká nejen studenty a žáky, ale i jejich rodiče. Užijte si krásné léto a než se rozprchnete k moři nebo na chalupu, užijte si nějakou tu zábavu.Co půjde, přibalte do kufru, protože třeba kniha či hudba mohou být během dovolené fajn parťáci. A než zmizíte užívat volno, vydejte se třeba do muzea.

Čtení na léto

Kniha je v podstatě povinná výbava na léto, na seznamu bude hned za opalovacím krémem. Protože dokážete si představit příjemněji strávené ležení u bazénu nebo na pláži, než s něčím dobrým k pití v jedné a s něčím dobrým na čtení v druhé ruce? Grada přináší na léto novinku se zajímavou zápletkou. January, autorka knih pro ženy, která právě teď nevěří na lásku a šťastné konce, má přes léto napsat další román, ale vůbec jí to nejde. Uznávaný spisovatel Augustus zrovna prožívá životní i tvůrčí krizi. Dva dávní známí, nyní nečekaně sousedé, spolu uzavřou sázku, která možná změní jejich představy o tom, co šťastný románový konec vlastně znamená. Za Letní sázkou stojí autorka Emily Henryová. .

Hudba bez překážek

Na festival si letos ani nezajedeme, o hudební vystoupení ale přijít nemusíme. Stačí si pořídit sluchátka a budete si připadat jako na koncertě. Stylová true wireless sluchátka RZ-S500W od Panasonic vás přenesou přímo pod pódium. Jsou bezdrátová a vybavená pokročilou technologií potlačení okolního hluku. Za zmínku stojí i jedinečný desig a hlavně to, že jsou odolná proti stříkající vodě.

Zaznamenejte zážitky

Moc jsme si toho v posledním roce a kousek neužili. Teď máme šanci vše dohnat. A abyste měli šanci si své zážitky zaznamenat, pořiďte si nový telefon. Třeba novinku od Xiaomi Redmi Note 10 5G. Je to model podporující nejrychlejší síť, chlubí se 48Mpx hlavním fotoaparátem, 2Mpx makro fotoaparátem a 2Mpx hloubkovým senzorem, který umožní snadno pořizovat skvělé fotografie. Díky jednomu z nejvýkonnějších 4G procesorů na trhu, Qualcomm® Snapdragon™ 732G si přijdou na své i milovníci her a streamování.

Před prázdninami do muzea

Vypadá to sice, že kouzla a iluze nalákají hlavně děti, na své si ale v Muzeu fantastických iluzí Pavla Kožíška přijdou i dospěláci. Svým provedením je zcela originální a odlišné od všeho, co bylo dosud nejen v České republice k vidění. Čeká na vás fascinující svět optických klamů a více než 150 interaktivních exponátů.

Osvěžte se bublinkami

Namazat se, otevřít knihu, lehnout si na lehátko a dát si osvěžující drink. Nezní to lákavě? Vyzkoušejte u bazénu, na zahradě nebo na letní party Bohemia Sekt Ice. Vtvořen byl tak, aby se podával na ledu. Jako první vás, ještě před lahodnou chutí, zaujme designová bílá lahev. Po ochutnání na vás zaútočí podmanivé tóny Chardonnay a aromatických odrůd. Připravte si větší vinnou sklenici, kostky ledu a trochu máty a pak už jen… Na zdraví!

Další články

Nejnovější kauzy