Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dovolená podle Agáty: Hanychová zahání stesk po Soukupovi vykupováním luxusních butiků

Agáta Hanychová šla nakupovat.
Zdroj: Se souhlasem A. Hanychové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Nákupní horečka

Agáta Hanychová (37) si stále užívá luxusní dovolenou ve španělské Marbelle, a to rovnou s celou svou rodinou. Jaromír Soukup (53), za nímž do Marbelly odletěla, se vrátil zpět do Česka a předpokládá se, že se ti dva sejdou v druhé půlce Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Mezitím si však Agáta krátí se svou rodinou čas nakupováním v luxusních buticích. Kdo to všechno platí, to však zůstává záhadou.

Agáta Hanychová ví, jak využít příležitosti. Zatímco Jaromír Soukup odletěl zpět do Česka, Agáta zůstala v jeho vile ve španělské Marbelle, i spolu s mámou Veronikou Žilkovou, sestrou Kordulou i dětmi Kryšpínem a Miou.

Podle zdrojů eXtra.cz se mají Agáta s Jaromírem znovu setkat ve druhé polovině karlovarského filmového festivalu. Zatím však Agáta zahání stesk po svém milém a krátí si čas nakupováním. A to ve velkém stylu!

Nákupní horečka podle Agáty

Na své sociální sítě přidala fotografie a videa z nákupů se svou sestrou Kordulou a dcerou Miou. Nejdříve zamířily do Diora, kde byla však veliká fronta a musely čekat spolu s dalšími lidmi venku před obchodem. Následně se vydaly také do Louis Vuittona, kde už si pokoupily. A zvlášť mladá Kordula měla z nákupů radost, což bylo z fotografií patrné. 

Kdo všechny věci platil, to zůstává tajemstvím.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy