Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dovolená Moniky Babišové: Koronaviru se nebojí, v Chorvatsku si užívá u moře

Dovolená Moniky Babišové: Koronaviru se nebojí, v Chorvatsku si užívá u moře
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Chorvatsko
Monika Babišová (47) tráví dovolenou bez manžela v Chorvatsku. Přestože v zemi za poslední dobu přibylo nakažených koronavirem, žena premiéra Andreje Babiše se ničeho nebojí. Na svém instagramovém profilu se naopak pochlubila, jak si užívá sluníčka u moře.

Protože cestám do exotických zemí je kvůli koronaviru na čas utrum, zajela si Monika Babišová (46) nachytat bronz do Chorvatska I tam ale v poslední době vzrostla čísla nakažených a zpřísnila se nařízení. Jak ale říká manžel Moniky Andrej Babiš (65), není se čeho obávat Žena premiéra se tak o tom jela přesvědčit na vlastní kůži.

Úsměv na tváři

O tom, že si Monika v Chorvatsku užívá bez svého manžela, nemůže být pochyb. Na svých fotkách se tváří šťastně a v zemi, kde se natáčel Vinnetou, vesele utrácí manželovy peníze. Chvilku si užívá moře na jachtě, pak zase prozkoumává krásy chorvatských městeček na skútru. K příspěvku přidala jen výmluvné "Když jsi na to sama...".

Do Chorvatska od začátku prázdnin vyrazily krom Babišové i tisíce Čechů Země je totiž doporučena českým ministerstvem zahraničí jako jedna z mála, která je vzhledem ke koronavirové situaci vhodná na dovolenou. I tak ale tamní úřady varují, že čísla aktivně nakažených rostou. Nemoc covid-19 si už přivezli z Chorvatska i někteří Češi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy