Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Dovolená Jaromíra Soukupa: Král českého bulváru povýšil na Agátina dvorního fotografa

Hanychová a Soukup: Jaromír povýšil na Agátina dvorního fotografa
Zdroj: Se souhlasem Jaromíra Soukupa/Agáty Hanychové
+ Dalších 11 fotografií
Dovolená

Zas a znovu zamilovaná Agáta Hanychová (37) tráví čas s Jaromírem Soukupem (53) ve Španělsku. Známý moderátor nekonečného množství pořadů vzal modelku do své vily v letovisku Marbella, a jak je patrné z Agátina Instagramu, pár si dovolenou náležitě užívá. Účastnice druhé řady televizní show Like House ale přece jen o něco víc. Ze Soukupa si totiž udělala dvorního fotografa a své sociální sítě zaplavuje tunou fotek. Naštěstí je podnikatel proslulý tím, že zvládne naprosto každou profesi. 

Od té doby, co se díky eXtra.cz provalilo, že influencerka Agáta Hanychová chodí s Jaromírem Soukupem, nemluví se v českém šoubyznysu o ničem jiném. Pár, který od Leoše Mareše na Instagramu hned schytal přezdívku Agromír (nebo Jargáta, záleží na preferencích), se tak radši ukryl ve Španělsku.

Známý moderátor si svou půvabnou, leč přelétavou holubičku ubytoval ve vlastní vile v letovisku Marbella, odkud Hanychová každý den zásobuje Instagram tunou materiálu. Na všech fotkách je však jen ona sama, zpravidla jak někde pózuje. Z nové lásky si tak udělala svého dvorního fotografa.

Místo romantiky reklama

Nebyl by to Jaromír Soukup, kdyby nedokázal, že exceluje úplně ve všem. Nyní si tak může do svého portfolia zapsat do nového řádku i fotograf slavných modelek. Svou lásku vyfotil například s její novou kabelkou, na kterou je Hanychová podle příspěvku na Instagramu patřičně pyšná.

Těžko ale říci, zda si Soukup představoval svou dovolenou právě takhle. Hanychová totiž místo romantiky jede stories a dělá si pořádnou reklamu. U svých příspěvků má ale stále zamčené komentáře. Kvůli vztahu s kontroverzním podnikatelem totiž schytala pořádný hejt i řadu posměšků. Možná i proto ve storiečkových otázkách odpovídá jen těm lidem, kteří jí přejí mnoho štěstí a krásnou dovolenou...Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy