Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Dovolená hrůzy: Na mladý pár v Polsku zavolali policii kvůli špinavým ručníkům

Francesca a Ged na ručnících lehávali v parku. Netušili však, jaké to
pro ně bude mít následky.
Zdroj: dailymail.co.uk

Když si mladí milenci Francesca Stefanyszyn a Ged Syke vyrazili na svoji první společnou dovolenou do Krakova, ještě netušili, jaký horor je tam čeká.

Sedmnáctiletá Francesca a její o rok starší přítel Ged se dostali do problémů poté, co zašpinili několik hotelových ručníků bahnem. Zaměstnanci pětihvězdičkového hotelu škodu vyčíslili na 1200 Kč. Situace se vyhrotila v okamžiku, kdy personál zjistil, že mladý pár u sebe tolik peněz nemá, a přivolal dva po zuby ozbrojené policisty.

„Oba jsme byli naprosto vyděšení. Za dvě hodiny nám odlétalo letadlo domů a policisté požadovali naše pasy. Mysleli jsme si, že budeme zatčeni nebo zastřeleni. Personál s tím schválně čekal až na poslední chvíli. Oznámili nám, že ručníky jsou zničené, ale bylo znát, že vlastně ani nemají zájem zkusit je vyprat,“ tvrdí Francesca.

Strážci zákona navíc nemluvili anglicky, takže zdrcení teenageři jim nemohli popsat svou verzi incidentu. Francesca nakonec zavolala svému otci, který požadovanou částku zaplatil po telefonu pomocí kreditní karty.

„Brzo ráno mi volala moje dcera, která byla poprvé sama v zahraničí. Plakala a říkala, že ji ohrožují dva policisti ozbrojení pistolemi a obušky. Chtěl jsem si promluvit s manažerem hotelu, ale jednali se mnou velmi agresivně a prohlásili, že to nepřipadá v úvahu. Jsem přesvědčen o tom, že kdybych nemohl zaplatit, byli by Francesca a Ged zatčeni. Mimochodem, ty ručníky přivezli s sebou domů a bylo na nich sotva pár skvrn, které zmizely po prvním vyprání. Myslím, že zaměstnanci hotelu prostě viděli dvě děti a rozhodli se z nich vytáhnout co možná nejvíc peněz,“ uvedl rozhořčený pan Stefanyszyn.

A pak někam jeďte…

Související články

Další články