Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dovolená Babišových za majlant! Monika zahalila faldíky do bundy, Andrej se raduje ze sněhu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 60 fotografií
premiér na horách
Premiérská rodinka si užívá dovolenou na horách. Andrej (64) a Monika (45) Babišovi vzali do francouzských Alp i dceru Vivien (18) a Frederika (15). Kromě skotačení na svahu si dopřávají i luxusu, bez nějž si život už nedovedou představit.

Andrej Babiš (64) maká na rodinné idylce. Rozhodl se Monice Babišové (45) a dětem Vivien (18) a Frederikovi (15) vynahradit všechen čas, který tráví prací, a po dlouhé době vyrazili na společnou dovolenou!

A ne jen tak ledajakou, premiérská rodinka si užívá ve francouzských Alpách. „Konečně vylezlo sluníčko,“ pochvalovala si Monika na Instagramu. Ta si po trapasu s odhalenou podprsenkou pečlivě hlídá, že ji oblečení patřičně zahalí. Proto se nevyfotila jinak než v lyžařské bundě.

Babišovi na horách nejenom lyžují, ale dopřávají si i gastronomické zážitky. Celá rodina se šla najíst do luxusní restaurace La Soucoupe nad sjezdovkou. Coby majitelé dvou vyhlášených podniků moc dobře vědí, jaká místa navštívit a kterým se vyhnout obloukem.

Monika, Vivien i Frederik jsou určitě rádi, že si na ně táta Andrej našel čas. Tak snad se teď bude snažit najít si v diáři prostor pro rodinu častěji.

Související články

Další články