Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dovolená Babišových za majlant! Monika zahalila faldíky do bundy, Andrej se raduje ze sněhu

Dovolená Babišových za majlant! Monika zahalila faldíky do bundy, Andrej se raduje ze sněhu
Zdroj: Instagram
+ Dalších 60 fotografií
premiér na horách
Premiérská rodinka si užívá dovolenou na horách. Andrej (64) a Monika (45) Babišovi vzali do francouzských Alp i dceru Vivien (18) a Frederika (15). Kromě skotačení na svahu si dopřávají i luxusu, bez nějž si život už nedovedou představit.

Andrej Babiš (64) maká na rodinné idylce. Rozhodl se Monice Babišové (45) a dětem Vivien (18) a Frederikovi (15) vynahradit všechen čas, který tráví prací, a po dlouhé době vyrazili na společnou dovolenou!

A ne jen tak ledajakou, premiérská rodinka si užívá ve francouzských Alpách "Konečně vylezlo sluníčko," pochvalovala si Monika na Instagramu. Ta si po trapasu s odhalenou podprsenkou pečlivě hlídá, že ji oblečení patřičně zahalí. Proto se nevyfotila jinak než v lyžařské bundě.

Babišovi na horách nejenom lyžují, ale dopřávají si i gastronomické zážitky. Celá rodina se šla najíst do luxusní restaurace La Soucoupe nad sjezdovkou. Coby majitelé dvou vyhlášených podniků moc dobře vědí, jaká místa navštívit a kterým se vyhnout obloukem.

Monika, Vivien i Frederik jsou určitě rádi, že si na ně táta Andrej našel čas. Tak snad se teď bude snažit najít si v diáři prostor pro rodinu častěji.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy