Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dovolená Babišové lidi štve: Vyrachtanec kázal, ať jsme doma, ale žena řádí u moře, zuří

Dovolená Babišové lidi štve: Vyrachtanec kázal, ať jsme doma, ale žena řádí u moře, zuří
Zdroj: Extra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Chorvatsko
Andrej Babiš několikrát zopakoval, aby Češi letos raději nejezdili do zahraničí a podpořili domácí cestovní ruch. Monika Babišová ale i přesto vyrazila do Chorvatska, odkud sdílela řadu fotek na Instagramu. Místo toho, aby šla příkladem, nakonec jen rozvířila vášně u lidí v Česku.

„Zůstaňte doma v Česku, protože je tu bezpečno. Jezte v Česku, ubytujte se v Česku, kupujte česká jídla, kupujte české zboží. Je velice důležité, abychom podpořili náš cestovní ruch,“ nabádal kvůli koronaviru Andrej Babiš (65) Čechy ve svém tradičním facebookovém příspěvku Čau lidi.

Premiérovu radu si ale očividně nevzala k srdci jeho žena Monika (46), která vyrazila na dovolenou do Chorvatska. Tam vesele rozhazovala manželovy peníze, přitom Babiš ještě nedávno říkal, že by Češi měli utrácet hlavně v Česku. „Naši turisté utratí v zahraničí 70 miliard, tak by bylo skvělé, aby to utratili tady,“ prohlásil Babiš na CNN Prima News.

Očekává se tak, že právě premiér a jeho žena by měli jít příkladem. To se ale Monice moc nepovedlo, když nasdílela své fotky, jak se opaluje u moře v Chorvatsku. A všimli si toho i lidé v Česku, které to pořádně vytočilo. "Ještě nedávno ten vyrachtanec hlásal, ať lidi nikam nejezdí a pak pošle tu svou k moři," napasal na facebooku Marcel P. A nebyl sám, kdo byl rozhořčený.

"Hlavně že do zahraničí nemáme jezdit, aby se utrácely peníze v ČR. NAT!!" uvedla naštvaně v komentářích Anyta P. Podobně to viděli i další. "Takhle tedy vypadá podpora českého cestovního ruchu. Premiérova žena si jezdí do Chorvatska utrácet prachy, které její manžel u nás nakradl,"* napsal Petr T. s odkazem na dotační kauzy Agrofertu.

Ne všichni byli ale proti. Někteří lidé se Moniky i zastali. "Pokud je to bezpečné, jak tvrdí Andrej, tak proč by neměla jezdit do zahraničí. Je to její věc," hájila Moniku Adéla T. a dodala, že do Chorvatska také pojede.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy