Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dovedly ji role k sebevraždě? Monika Potokárová (†27) promluvila před smrtí o depresivním repertoáru

Zdroj: SND Róbert Tappert
+ Dalších 9 fotografií
děsivé
Mladá herečka Monika Potokárová (†27), která podle policie spáchala sebevraždu, před několika měsíci promluvila o svých náročných rolích. Vesměs se jednalo o depresivní postavy, které podle jejích slov prospívaly jejímu psychickému zdraví. Ironickou poznámku utrousila v talk show Adély Vinczeové už začátkem loňského roku. Chtěla tím snad něco naznačit?

„Mám diapazón depresivních rolí. Velmi to prospívá mému psychickému zdraví. Tak je momentálně nastavený repertoár. Teď zkouším Antigonu, půjde živá do hrobky, to se moc těším,“ prohlásila mladá herečka v Adélině pořadu. Z těch slov mrazí. Obě dámy to během rozhovoru sice zlehčovaly, Monika to ale dost možná myslela smrtelně vážně.

V již zmíněném představení Antigona si jako hlavní hrdinka na konci sáhla na život. Ve hře Vedlejší účinky, kterou zahrála Monika ještě v sobotu, zase ztvárňovala dobrovolnici, která experimentuje s antidepresivy. V projektu Cudzô pro změnu hrála postavu, která je vykázána z komunity a ocitá se sama v cizím světě, setkává se se strašidelnými přeludy a hysterií. A tak bychom mohli pokračovat dále…

Jak uvádí web topky.sk, Monika Potokárová hrála současně 12 různých postav, se kterými dokonale splynula. To není lehký úkol ani pro ostříleného herce, natož pro mladou herečku, která podle svých slov prožívala hodně těžkou pubertu, kdy ji vyhodili ze třech internátů.

Na pohled jemná dívka v sobě ukrývala zřejmě daleko hlubší problémy a chmury, o kterých její kolegové ani blízcí nevěděli. Všichni o ní mluví jako o milé a extrémně talentované dívce, která měla před sebou zdárnou budoucnost.

Osud i sama Monika ale rozhodl jinak. Podle neověřených informací si herečka podřezala žíly. Ve svém bytě ji našel její manžel a herecký kolega Robert Roth (47), který s Monikou hrál v představení Lekce a kterou si před 8 měsíci tajně vzal.

Související články

Další články