Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Douglas znovu otevřen Na Příkopě 17. Nový kabát shopu sluší

Je znovu otevřeno!
Tradiční destinace pro nákup luxusní kosmetiky, Parfumerie Douglas v ulici Na Příkopě 17, je po rekonstrukci znovu otevřena. Vlajková loď Douglas funguje od roku 2008 a po 9 letech mění svůj vzhled do moderního designu, který je pro Douglas typický.

Douglas Na Příkopě 17 zákazníkům mimo jiné nabízí široký sortiment kosmetických produktů a služeb, včetně na českém trhu exkluzivních značek jako je Giorgio Armani Beauty a Privé, La Mer, Sensai, Jo Malone, MAC nebo Smashbox či NYX.

Můžete spatřit krásný personalizovaný nábytek světových značek jako je například Dior, Lancôme a brzy také Chanel. I během předvánočního období se mohou zákazníci zúčastnit eventů a workshopů známých kosmetických značek. Více informací, rozpis i rezervace jsou dostupné na webu www.rezervace.douglas.cz

Informace o společnosti Douglas

Éra moderního úspěchu parfumerií Douglas se táhne od roku 1969. V České republice je Douglas na trhu již 13 let. Douglas je značka, která je po celé Evropě synonymem krásy, péče a životního stylu. Douglas je evropskou jedničkou na trhu parfumerií, známou pro svůj omnichannel přístup. Parfumerie Douglas nabízejí svým zákazníkům zejména individuální a profesionální přístup a proškolené prodejní konzultanty a make-up artisty. Hlavní zaměření parfumerií Douglas je na služby spojené s líčením. Každá pobočka má své vlastní make-up artisty, celý tým je pravidelně proškolován od péče o pleť, přes základní techniky líčení až po náročnější služby zákazníkům, jako je například svatební líčení. Celý Douglas Make-up Team se pravidelně podílí na life-stylových akcích jako hlavní partner líčení.

V parfumeriích Douglas naleznete široký sortiment kosmetických značek, jednotlivých produktů péče o tělo a pleť, vůně, dekorativní kosmetiku a další produkty z řad kosmetických doplňků. Dále svým zákazníkům nabízí několik bezplatných služeb: pětiminutové líčení, konzultace líčení, konzultace péče o pleť, vyzkoušení vůně, balení dárků a zákaznický servis. Portfolio našich služeb rozšiřuje dále unikátní rezervační systém dostupný na adrese www.rezervace.douglas.cz, kde si zákazníci mohou bezplatně rezervovat své místo na líčení dle preference času nebo místa.

Související články

Další články