Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Doug Hutchison a Courtney Stodden hlásí rozvod: Svěřila se, že byla zmanipulovaná

Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
konec
Jeden z nejkontroverznějších párů Hollywoodu se rozešel. Courtney Stodden (25) na sociální síti popsala, jaké bylo manželství s hercem Dougem Hutchisonem (59). Připadala si zneužívaná a zmanipulovaná.

Courtney Stodden se všem vepsala do paměti, když se v pouhých 16 letech provdala za partnera, který je o 34 let starší. Vzala si amerického herce a hvězdu Zelené míle Douga Hutchisona, jemuž bylo tehdy 50 let. Po téměř desetiletém manželství přišel rozvod.

Konec velké lásky

Jak už tomu bývá, nic netrvá věčně. Ani manželství zlatokopky Courtney Stodden a herce Douga Hutchisona nevydrželo a rozpadlo se jako domeček z karet. Courtney se o jejich manželství upřímně vyjádřila na sociální síti.

"Je 3. března 2020 - dnes jsem oficiálně rozvedená s hercem Dougem Hutchisonem," začala Courtney text u snímku, kde jí exmanžel dává pusu na tvář. "Dívám se na tuhle fotku a cítím se naprosto zneužitá. Bála jsem se mluvit o tom, že jsem se během téměř desetiletého manželství cítila zneužívaná, protože jsem byla jen dítě a jemu bylo 50, když jsme se brali. Ale teď jsem dospělá žena a je na čase, abych o tom začala mluvit," rozepsala se Courtney.

"Připadala jsem si úplně v pasti, zmanipulovaná a občas jsem měla pocit, že mě dospělí opustili. Vyrůstat v takovém prostředí bylo osamělé a depresivní," postěžovala si Stodden na sociální síti.

V příspěvku také zanechala vzkaz pro bývalého manžela. "Vždycky tě budu milovat a také budu navždy naštvaná. Dopustil jsi, že jako žena, která byla ještě dítětem, jsem si připadala ponížená a zmatená," zavzlykala si.

"Přeji ti jen to nejlepší. Ale prosím, už to nikdy neudělej nikomu dalšímu, kdo je pod zákonem. Není to správné ani když s tím souhlasí rodiče. Než se oženíš, dostatečně dlouho počkej. Děti nejsou na tvé úrovni. Stejně tě budu vždycky milovat. Polepši se," napsala na závěr.

Související články

Další články