Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Doufáte, že ještě někdy uvidíte nějaký nový díl sitcomu Přátelé, nebo dokonce film? Courtney Cox říká, že nikdy nevzniknou!

Představitelka Moniky nemůže dát už deset let dohromady všech
šest herců.
Zdroj: YouTube

Seriál Přátelé je prostě asi nepřekonatelný sitcom. I když ho člověk vidí kompletně popáté, pořád ty vtipy fungují a zdají se nesmrtelné. Sitcom Přátelé se přitom přestal vysílat už v roce 2004, tedy před dlouhými deseti lety. Po celou dobu se ale spekuluje o tom, zda by se celá parta mohla dát znovu dohromady a natočit například celovečerní film nebo alespoň televizní speciál.

Všech herců se na to všichni neustále ptají, ale Courtney Cox, představitelka Moniky, to nedávno v talk show rozsekla. Nic takového podle jejích slov prostě vzniknout nemůže, protože na to nikdo nemá čas.

Herečka, která ztvárnila Moniku, se to snažila v talk show dokázat na příkladu toho, když se pokusila zorganizovat večeři pro všechny hlavní herce z Přátel.

„Už deset let se to snažím zorganizovat a zatím se mi to nepovedlo. Možná by se mi podařilo dát dohromady holky a Matthewa Perryho. Matt LeBlanc posledně všechno zrušil na poslední chvíli… Prostě se to nikdy nestane.“

Takže pro vás máme špatnou zprávu. Žádní noví Přátelé nebudou. Ale ti staří známí jsou pořád senzační!

Související články

Další články