Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Doufala do poslední hodiny: Manželka Václava Postráneckého (†75) byla zesnulému herci obrovskou oporou

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 31 fotografií
odchod legendy
Je to velmi smutná zpráva pro fanoušky filmu a divadla. Ve věku 75 let odešla legenda českého filmu Václav Postránecký. Postránecký do poslední chvíle věřil, že se uzdraví. Chemoterapie však nezabrala a herec boj se zlou nemocí prohrál. Přes padesát let žil s jednou ženou, která mu věrně stála po boku až do jeho skonu.

V červnu 2018 oznámil Václav Postránecký, že jeho zdravotní stav je vážný. Optimismus byl pro něj ale charakteristický, a tak věřil, že smrtelnou nemoc porazí. To se mu nakonec nepodařilo…

Přes padesát let žil s bývalou baletkou Helenou Postráneckou, která s ním byla až do poslední chvíle. Rakovina herci nezabránila v tom, aby zůstal na televizních obrazovkách. I přes své zdravotní komplikace vzal natáčení seriálu Krejzovi, který nyní vysílá televize Prima. A právě na natáčení Krejzových ho manželka vozila. Špatně se mu přece mohlo udělat kdykoli.

Do povědomí diváků se Postránecký zapsal především jako dirigent Michal Adámek z filmu S tebou mě baví svět nebo Přemek Tvaroh v seriálu Byl jednou jeden dům. Herecký svět zkrátka přišel o velikána.

Související články

Další články