Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Douchová z Vrchní, prchni! se velké slávy nedočkala: Dnes se živí úplně jinak a nelituje

Douchová z Vrchní, prchni! se velké slávy nedočkala: Dnes se živí úplně jinak a nelituje
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Vzpomínka
Legendární komedie Vrchní, prchni! přinesla alespoň na chvíli popularitu tehdy zcela neznámé Zuzaně Fišerové Svátkové (61). Ta si v komedii střihla nezapomenutelnou roli knihovnice Douchové, kterou Josef Abrhám přijal jen proto, že ho fyzicky nepřitahovala. Kam se poděla nevýrazná dívka s brýlemi po skončení natáčení?

Douchovou z komedie Vrchní, prchni! zná celá republika. Její představitelka se ale v šoubyznysu nikdy neuchytila. Přestože si myslela po konci natáčení legendárního filmu, že by se mohla herectví věnovat, osud ji zával někam jinam.

Větší role nepřicházely

Nabídky na větší role totiž nepřicházely a Zuzanu Fišerovou Svátkovou nepřijali ani na žádnou z uměleckých škol. „Čekala jsem, že ještě nějaká nabídka přijde, ale vzhledem k tomu, že mě nevzali na žádnou divadelní školu, jsem pochopila, že talent zkrátka nemám. Takže se nedá nic dělat,“ řekla filmová Douchová před lety týdeníku Sedmička.

Dnes vypadá lépe

Fišerová se smířila s tím, že se v šoubyznysu neuchytí, a tak se začala živit „rukama“, přesněji pusou. Prodává totiž zájezdy a vypadá to, že ji práce baví. Poznat v ní obrýlenou ošklivku Douchovou je ale s neúprosným plynutím času stále těžší. Ačkoliv zestárla, už není tak nevýrazná, a to nejen proto, že odhodila brýle. Změnila i barvu vlasů a účes, které k ní ladí daleko víc. Těžko říct, jestli by po nějaké roli v této době ještě toužila.

Před Vrchní, prchni! si zahrála například ve filmu Setkání v červenci, Vlak do stanice nebe či Slaměný klobouk.

Na to, jak dnes "zvědavá, vošklivá, brejlatá“ Douchová vypadá, se podívejte v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy