Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dotyky a něžnosti: Lucie Vondráčková úplně propadla Tomáši Zonygovi

Zdroj:
+ Dalších 18 fotografií
VZTAH
Tráví spolu více času, než by se do obyčejných kamarádů řeklo. Lucie Vondráčková (39) a její nový přítel Tomáš Zonyga (26) sice kličkují před otázkami o vztahu jako zajíc po poli, ale jen co najdou volnou chvíli, jsou jako siamská dvojčata. A to nejen, když Lucie odletěla do Kanady, ale společně i trénují v tělocvičně. Nechybí doteky a smích - přesně to, co lidi, kteří k sobě nesou vzájemné sympatie, provází.

Zonyga nedávno světu potřeboval sdělit, jak to s Luckou má. Naznačil, že by ho mohlo přitahovat stejné pohlaví… Každopádně s Luckou mu je dobře. „Je zvláštní, jak ‚většina‘ automaticky počítá s tím, že jsem nový partner Vondrajdy, protože její manžel přece už dávno čeká dítě s jinou, a tak si může dovolit mít někoho nového. Nicméně nad otázkou, jestli někoho mám já, jestli o situaci s Lucií stojím a jestli vůbec stojím o holky, se nejspíš nikdo ani nezamyslel,“ uvedl Zonyga.

Teď se Lucie pochlubila videem, v němž se Zonygou trénuje v tělocvičně různé gymnastické prvky. Uhrančivý mladík jí pomáhal a předvedl to, že k ženě dokáže být neobyčejně jemný. S Luckou se Tomáš seznámil, když Lucie sháněla pro své syny trenéra parkouru, který její potomci trénovali už v Kanadě. A teď to vypadá, že parkour se zalíbil i talentované zpěvačce.

Lucce je tak Tomáš nejenom trenérem, ale i kamarádem. A tak ukáží následující dny, jestli náhodou i třeba hodně blízkým přítelem…

Související články

Další články