Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dotyková dovolená: Víme, co Veronika Kopřivová prováděla se žhavým klukem na pláži

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
je tak šťastná
Je si Jaromír Jágr (47) natolik sebejistý, že Veroniku Kopřivovou (28) pouští s lehkým srdcem s dvojicí testosteronových borců na divoké dovolené nebo je za tím něco úplně něco jiného? Kámošky hokejistovy dlouhodobé přítelkyně se dušují, že s hokejovým bohem už rok netvoří pár a že jedno z dvojčat Dubovických, s jejichž rodinou nyní trávila krásné chvíle v Itálii, má v jejím srdci nově velmi významné místo. A přímo od nich víme, že prý dělali docela intimní věci.

Mohou být stejně tak dobře kamarádská partička, jako za tím může být něco mnohem hlubšího. Bronzový Muž roku 2016 a bývalý úspěšný kickboxer Miroslav Dubovický, který byl v minulosti spojován s Andreou Bezděkovou, se ale do svých odpovědí na naše otázky, jestli s Jágrovou (ex)holkou tvoří pár, zamotal tak, že spíš věříme té druhé možnosti.

Tajemná

Oslovili jsme samozřejmě i samotnou Veroniku Kopřivovou, která dělá tajemnou a snažila se zpochybnit i fakt, že s kluky byla na jednom místě na dovolené, i když fotky ukazují opak. Rozhodně ale nic nechtěla potvrzovat nebo vyvracet

Nezbylo nám než oslovit i druhé dvojče, budoucího lékaře Martina Dubovického, který je stejně jako brácha ohromný sympaťák a stoprocentní „Jožo vtipkár“. Když jsme se ho otevřeně zeptali, jestli s Veronikou něco jeden z nich mají, nebo rovnou oba, odpověděl s pobavením.

Trojice

„Na pláži jsme občas spali všichni pohromadě,“ napsal nám s vysmátými smajlíky. Pak ale zvážněl a uvedl, že ohledně Verunčina rozchodu s Jágrem nebude na nic odpovídat. „O tom nic nevím. Nejsou to otázky na mě,“ rozloučil se.

Nedovedeme si ale představit, že na světě existuje muž, který svou partnerku pustí na dovolenou s namakanými borečky a pak se bude usmívat, až se dozví, jak to bylo krásné na pláži. Veronika na fotkách objímá mladé opálené tělo a vypadá dokonale šťastná. Na tvář se jí vrátil úsměv, v očích má jiskru a zdá se, že její křehká aura má zlatou barvu. Možná z toho nebude láska na celý život, ale dovolená se rozhodně vydařila.

Mrkněte se do fotogalerie na poslední fotku. Jak se vám líbí ruka šmátralka?

Související články

Další články