Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dotují ji staří pracháči? Dominika Myslivcová odhalila muže, kterého skrývala čtyři roky!

Dominika Myslivcová a její bývalý partner.
Zdroj: Se souhlasem Dominiky Myslivcové
+ Další 3 fotografie
Zpověď

Influencerka Dominika Myslivcová (27) se rozhodla, že osvětlí, jak to má se svými partnery. Na Facebook přidala sérii fotografií se svým dnes již bývalým partnerem a popsala, že spolu strávili čtyři roky, ale několik měsíců již spolu nejsou. Zároveň popřela, že by ji dotoval nějaký starý muž nebo že by se nabízela jako placená společnice.

Infuencerka Dominika Myslivcová se momentálně nachází v Dubaji, kde si užívá sluníčka. Zároveň se však musela potýkat s lidmi, kteří ji na sociálních sítích v komentářích osočovali, že jí dovolenou platí nějaký starší muž. I z toho důvodu ho prý na fotografiích neukazuje.

„Rozhodla jsem se ještě jednou vyjádřit a konečně vám všem některé věci, které jsem nebrala jako důležité, objasnit. Už mě totiž po těch letech nebaví neustále číst přihlouplé narážky a komentáře. Jak jezdím escort, jak spím bůhví s kým za peníze, jak jsem prostě hrozně špatná a k*rva, protože neukážu, s kým v tom businessu sakra sedím,“ začala svou zpověď Dominika.

Nejsem placená společnice!

V rozsáhlém příspěvku dodala, že měla necelé čtyři roky vztah s pětatřicetiletým Slovákem. „Neměla jsem ho potřebu sdílet s celým národem, prostě jsem v něm byla šťastná i bez médií,“ prozradila a dodala, že ho nechtěla vystavit mediálnímu humbuku.

Zároveň uvedla, že již několik měsíců s ním už netvoří pár „Rozešli jsme se, to už tak holt někdy bývá. Ale navždy bude v mém srdci a já mu přeju jen to nejlepší,“ napsala Myslivcová.

Nechápe, proč by se měla všem zpovídat. I nyní, když začala přidávat fotografie z Dubaje, jí přistálo mnoho zpráv, s kým na dovolené je a kdo ji platí. „Jsem dospělá a snad si můžu sama rozhodovat, s kým svůj čas a svou dovolenou budu trávit. Rozhodně ale nejsem placená společnice, proboha. Čas trávím s tím, s kým ho chci trávit. Mějte se a myslete na to, že není vždy vše tak, jak se na první pohled zdá,“ uvedla nekompromisně influencerka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy