Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Doteď ho vídal jenom Leoš: Monika se odvázala a odhalila dokonalý zadeček

+ Dalších 45 fotografií
top forma
Monika Marešová (38) je v top formě, což je o ní všeobecně známo. Na její fotky v bikinách je radost pohledět. Teď zašla manželka slavného moderátora ještě dál a nechala se vyfotit tak, jak ji Pán Bůh stvořil. Její dokonalé pozadí zakrývala z poloviny jenom slaměná taška a módní ikona tak ukázala, že i dva roky před čtyřicítkou může ženské tělo vypadat jako ve dvaceti.

Manželka Leoše Mareše (43) fušuje už nějakou tu dobu do řemesla modelkám. Spolupracuje s předními českými stylisty a dost často se objevuje na stránkách módních časopisů. V rámci jednoho takového focení se Monika svlékla úplně do naha a ukázala se tak, jak ji Pán Bůh stvořil.

Leoš se jistě dme pýchou. Monika má míry světových topmodelek, což, jak je známo, známého moderátora vždy přitahovalo. Módní guru Monika se netají tím, že hodně a ráda sportuje a také to je vidět. Vysportovaný zadeček a nohy by jí mohly závidět dívky i o dvacet let mladší.

Moniko, jen tak dál!

Mohlo by vás zajímat

Další články