Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dostavěno! Markéta Konvičková už bydlí: Chybí jen drobky, ale jsem šťastná, říká

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
bydlení
Zpěvačka Markéta Konvičková (26) se raduje z dostavěného domku v Třinci! Spolu s partnerem, pilotem Reném Kubošem (32), a jejich dvouměsíční dcerkou Amálkou mohli nastěhovat do jejich nového domečku. V průběhu času ukazovala, jak vše probíhá, teď už si může dát nohy na stůl. Nebo ne?

Markéta Konvičková se svým fanouškům na sítích pravidelně svěřovala s tím, jak probíhalo těhotenství a teď i, jak probíhá mateřství. Tentokrát má další radost – nastěhovala se do nově postaveného domku v Třinci! Po šestiletém vztahu s přítelem a také snoubencem Reném Kubošem jsou už ve vlastním a vypadá to parádně.

„Nový domov, nový začátek. Už jsem stihla vybalit pár krabic, uvařit v kuchyni a sednout si v klidu na gauč. Miluju teplo, takže dřevěné prvky jsou u nás všude, a potom jednoduchost – šedá, béžová, černá a bílá. Ještě nám chybí světla nad jídelním stolem, poddupníky na jídelní židle, závěsy a další drobky, ale už teď jsem šťastná z toho všeho a užívám si to uhnizďování,“ radovala se na svém Instagramu zpěvačka, která se zapsala do pamětí lidí v Česko Slovenské SuperStar před deseti lety.

A vy, stejně jako to dovolila svým fanouškům, teď můžete nahlédnout, jak to u nich doma zatím vypadá!

Související články

Další články