Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Dostane se Michal Horáček na Hrad? Producent zvažuje svoji kandidaturu na prezidenta

Stane se Horáček naším budoucím prezidentem?
Zdroj: profimedia.cz
Producent a textař Michal Horáček si nemyslí, že současný prezident Miloš Zeman obhájí svůj post a vyhraje volby. Proto zvažuje svoji kandidaturu na prezidenta České republiky.

O své kandidatuře na Hrad mluvil Horáček v DVTV. „Je to možný,“ odpověděl, když se ho moderátor pořadu Martin Veselovský zeptal, jestli bude kandidovat na prezidenta České republiky. Horáček prý cítí podporu řady lidí, se kterými se setkává. Proto se rozhodl o tom popřemýšlet. „Jsou situace, kdy něco nechcete, třeba jít k zubaři. Ale ten zub bolí,“ vysvětloval Horáček.

Jediné, čeho se obává, je to, aby zvládl všechny ty útoky, kterým musí prezident čelit. Není si jistý, jestli má natolik hroší kůži. „To chce hroší kůži, ale já jsem normální člověk, já nemám hroší kůži,“ řekl.

Horáček se ještě definitivně nerozhodl. Uvidí podle toho, jací budou ostatní kandidáti. „Nevíme, jak ta soutěž bude postavena. Možná by nejhezčí bylo, kdyby se objevil kandidát nebo kandidátka, se kterým bych souzněl, měl podobné názory a který by to mohl vyhrát,“ uvedl Horáček.

Podle něj už Zeman v příštím období prezidentem nebude a nedostane se ani do druhého kola. Lidem podle něj vadí, že Zeman jich velkou část vylučuje z veřejného prostoru a často označuje nějaké nepřátele.

Související články

Další články