Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Dostali mě do toho celníci! Tereza Hlůšková řekla, jak to bylo s heroinem v jejím kufru

+ Dalších 54 fotografií
výpověď
Dne 20. března 2019 byla Tereza Hlůšková (22), kterou v lednu roku 2018 zadrželi na letišti v Láhauru s 9 kilogramy heroinu v zavazadle, soudcem Šahzádem Razou odsouzena k 8 rokům a 8 měsícům ve vězení. Ještě předtím ale měla možnost soudu sdělit, kdo podle ní za heroinovým spiknutím stojí. Kdo ji podle ní dostal za katr?

Server Blesk.cz získal originální znění rozsudku, kterým soudce poslal Terezu Hlůškovou na 8 let a 8 měsíců do pákistánského vězení. V rozsudku se píše i to, čím se pašeračka hájila a kdo podle ní stojí za tím, že se v jejím kufru nacházelo 9 kilogramů heroinu.

Když byla Tereza 13. února 2019 předvedena před soud, mluvila zcela jasně. „Jsem cizinka a do vaší země jsem přijela studovat kulturu Pákistánu, těšit se z vaší pohostinnosti a také studovat islám, protože to potřebuji kvůli knize, kterou píšu,“ sdělila přítomným.

O drogách v zavazadle dle svých slov nic nevěděla. „Odhalený heroin nepochází v žádném případě ode mě,“ sdělila Češka s tím, že zavazadlo plné heroinu nebylo její. Vše prý patřilo někomu jinému a za celou situací stojí spiknutí. Do ohromného průšvihu ji údajně měli dostat především celníci, kteří věděli, kdo je pravým majitelem kufru a Terezu využili k tomu, aby ukázali svou efektivitu. Na letišti v Láhauru pak bylo Tereze sděleno, že podá jen vysvětlení, nakonec ale následovalo trestní stíhání. „Navlíkli to na mě, jsem úplně nevinná,“ tvrdila.

Mohlo by vás zajímat

Další články