Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Dostala Terezu do lochu? Zrádkyně Simona kšeftuje s tělem a je zoufale LACINÁ!

Dostala Terezu do lochu? Zrádkyně Simona kšeftuje s tělem a je zoufale LACINÁ!
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 67 fotografií
GALERIE
Šlapaly spolu ve švýcarském nevěstinci, pak spolu měly začít jezdit do Pákistánu. Nejnovější indicie napovídají, že právě tehdejší nejlepší kámoška Simona (24) napráskala Terezu Hluškovou (22) a dostala ji tak do lochu. Už v minulosti ji za podlou zmiji označila sama rodačka z Uherského Hradiště. Blondýna lacinější než polský fiat se ale po středečním vynesení rozsudku dál tváří, jako by se nic nestalo a s Terezou neměla nikdy nic společného. Na Instagramu se prezentuje jako modelka, je ale nadmíru jasné, že pravda bude úplně někde jinde.

Kšeft s vlastním tělem na hřebík nepověsila, od švýcarského hampejzu ale urazila kus cesty. Anebo někdejší nejlepší kámoška pašeračky Terezy Hlůškové (22) chce, aby to tak vypadalo. Simona (24) se teď vydává za modelku, moudří lidé se ale obalamutit nenechají a je jim jasné, že nepřetržité prázdniny v Dubaji jí nezaplatilo pózování před foťákem.

Už po zadržení Terezy s devíti kily heroinu tvrdila, že si do Pákistánu jezdily vydělávat právě modelingem. Jenže vyvstaly pochybnosti, zda jejich výlety do asijské země nezahrnovaly pašování drog pokaždé. To se potvrdit nepodařilo, sílí ale podezření, že Terezu letištním celníkům v lednu napráskala právě Simona.

Nasvědčuje tomu mimo jiné podivný fakt, že při zadržení u sebe Tereza měla Simoniny doklady. A sama dívka odsouzená k téměř devíti letům v pákistánské base je o zradě Simony přesvědčená. "Když vás někdo dostane do kriminálu – je to zmije. Ale když vás dostane do kriminálu tzv. nejlepší kamarádka, staví svou kariéru na vašem neštěstí, tvrdí, že ona sama je nevinná, a všude kolem lže, jak když tiskne, tak to zamrzí," napsala už v minulosti webu Blesk.cz.

Simonina snaha působit na Instagramu jako úspěšná modelka je k smíchu. Tahle slečna působí natolik laciným dojmem, že kdyby se opřela o nejdražší mercedes, klesla by jeho hodnota na cenu oprýskaného trabanta.

Zatímco Tereza hnije v lochu a dalších 8 let a 8 měsíců si tam pobude, Simona cestuje po světě a svědomí ji očividně nehryže. Nikdo soudný jí ale nemůže věřit, že si na to vydělává modelingem. Na Instagramu ji navíc sleduje necelých 8 tisíc lidí, což její význam pro svět módy staví ještě pod vesnickou královnu hasičského bálu.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy