Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dostala pár facek od Ektora, teď si žije v luxusu! Neuvěříte, jak se zmlácená Tereza změnila k nepoznání!

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Dnes se podíváme zpátky do minulosti na to, jak se před čtyřmi lety rapper Ektor utrhl ze řetězu a v pražském klubu KU nasekal téhle dívce na holou! No dobře, na holou to úplně nebylo a byl z toho tehdy pořádný malér. Napadená Tereza Vágaiová byla dost v šoku a z celé situace bylo docela drama. Od těch dob se ale mnohé změnilo. Ektor se prý uklidnil a Terezka se nám transformovala k nepoznání.

Divoké duo Tereza a Ektor spolu mělo problém, který vyvrcholil rvačkou. Takhle se tehdy rapper vyjádřil k celému incidentu: „S touhle pražskou holkou známou hlavně tím, že dohazuje movitější klienty v pokročilém věku do pražských klubů, mám problém už delší dobu. První byl v klubu KU, kde se mi následně za ni přišel omluvit majitel i s manažerem s tím, že holka je totálně mimo. Její včerejší chování bylo jen vyvrcholení její drzosti a snahy přiživit se na mém jménu nějakým veřejným konfliktem, aby stoupla v žebříčku pražských zlatokopek. Tuto slečnu jsem z klubu opravdu vyprovodil, ale k žádnému fyzickému násilí z mé strany nedošlo.“

A chlapec nebyl daleko od pravdy. Podle našich zdrojů se slečna Tereza po Praze opravdu proslavila jako přivandrovalá Slovenka, která půjčovala své kamarádky ze stejného kraje movitým klientům Známá byla také svou drzostí a tím, že si na každého dovolovala. U našeho temperamentního krasavce ovšem trochu tvrdě narazila. Podle Ektora si na něm "chtěla udělat jméno", což se jí ale moc nepodařilo a žádnou slávu nezískala.

Ovšem nebojte se, že by se o sebe Tereza neuměla postarat! "Od února loňského roku žije v Dubaji a na sociálních sítích se podle všeho ráda chvástá luxusem, který si díky zámožnému "příteli už může dovolit Nechybí ani diamantové Rolexky a pěkně vystavené poprsí.

Do Prahy si odskočí už maximálně na oslavu narozenin nebo na nějakou tu plastiku, třeba nosu. Asi to tu vyjde levněji. Na fotkách z poslední doby sice už oblékla hidžáb, nicméně za arabského "přítele" se asi trochu stydí, protože i když to vypadá na pravou lásku, jeho fotky se světem nesdílí. A pokud ano, za pár okamžiků je raději smaže. Ale no tak, Terko, nemáš se přeci za co stydět

A tak zmlácená Terka ze Slovenska nakonec ke štěstí přišla. A to to s ní vypadalo tak smutně! Člověk by ji tehdy skoro litoval, ale je vidět, že ji vyhrocená situace zocelila a holka šla do sebe.

Stejný efekt to mělo i na Ektora. Ten se totiž také dost uklidnil. Jak se zkrátka říká, zkrotli i jinačí bouřliváci, a tak se už nemusíte bát vkročit do pražských klubů Ektor je sice pořád stejné zvíře, ale už naštěstí jenom za mikrofonem. Mimo stage nám vyměknul a holky už prý nefackuje. A tak stejně jako pohádka Kráska a zvíře, má i tenhle doják šťastný konec.

VÍTE, CO DĚLÁ TERKA V DUBAJI? MODLÍ SE TAM? HRAJE PEXESO? OZVĚTE SE NÁM NA ADRESU REDAKCE@EXTRA.CZ.

Související články

Další články