Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Dostala jste kopačky? 5 triků, jak to rychle hodit za hlavu a být v klidu single

Krásná holka sama v posteli…
Zdroj: profimedia.cz
Právě jste dostala kopačky. Je tady ta naprosto nesnesitelná chvíle samoty, pláče, sebeobviňování a vzpomínek. Nic horšího se mi nemohlo stát, jsem svobodná, co teď?

Pokud „stalkujete“ aktivitu svého expřítele na Facebooku, Whats upu, Instagramu (každá nová přidaná slečna na jeho profilu je zaručeně nová přítelkyně, každý like je spouštěčem šílenství), zjišťujete od ostatních i to, co dnes večeřel, nebo ho dokonce pronásledujete, nejste na úplně správné cestě, jak být v pohodě. Jste v tom furt až po uši. Jak z toho ven?

Party začíná

V této fázi je důležité povolat na pomoc všechny svobodné i zadané kamarádky a bouchnout šampus. S podporou a pod vlivem bublinek se budete cítit plná energie a pozitivně naladěná. Uvědomíte si, že jste bez závazků, naprosto úžasná, přitažlivá a můžete to nabídnout beztrestně všem kolem sebe. Jedinou negativní stránkou této fáze jsou naprosto příšerná rána, nejenže se probouzíte sama, máte i šílenou kocovinu…

Obnovit staré „sexuální“ kontakty

Po tom, co vás vaše drahé kamarádky vrátí zpět do života, je nutné vymanit se z ryze ženského kolektivu a začít se poohlížet po novém objektu zájmu. Nejsnadnější bude projet mobil a ozvat se všem svým bývalým společníkům, kteří by vám zaměstnali hlavu, poskytli pár tisícovek a náruč. Pravidlo vytloukat klín klínem v této situaci opravdu funguje. Ve společnosti jiného muže si na toho zoufalce, který se vás vzdal, ani nevzpomenete!!

Vzdát se stereotypu

Jste zvyklí na objetí po celou noc? Každý víkend jste měla nabitý romantickým programem se svojí láskou? Bez společné snídaně vám nemohl začít nový den? Zapomeňte na to!!!!! Vždyť právě teď máte celou postel jen pro sebe. Víkendy můžete trávit jen ve vlastní společnosti nebo se skvělým programem v sauně, divadle nebo na kosmetice. A snídaně??? Poznala jste někdy kouzlo kaváren a snídaňového menu??? Vše je teď jen a jen podle vás!

Oddat se svobodě

Užívejte si ten blažený pocit, že nikomu nepatříte. Každou novou noc a den můžete strávit ve společnosti jiného muže… To bude hromada nových zkušeností a zážitků. Co na tom, že vás váš bývalý bude brát jako couru. Vy budete sršet vtipem, jistotou a energií, která ho bude dostávat víc a víc na dno. Teď bude chlapeček litovat, že vás nechal odejít!

Vítej, nový živote!

Pokud jste úspěšně prošla předchozími fázemi, jste z toho venku. Staré jizvy jsou zhojeny a vy stojíte před naprosto jinými a novými dveřmi. Váš život je teď jistě naprosto odlišný a vaše hlava na 100 % vyčištěná. Pouze vy si teď můžete odpovědět na otázku, jestli je čas na puštění nového prince do své země.

Související články

Další články