Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dostala jsem nejkrásnější dárek! Dominika Myslivcová se raduje z netradičního přírůstku

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 22 fotografií
foto uvnitř
Dominika Myslivcová (24) se na svém facebookovém profilu pochlubila šťastnou novinkou. Už za chvíli se bude doma tulit s maličkatým prasátkem jménem Louis, ze kterého má obrovskou radost!

Růžová královna Dominika Myslivcová se své oblíbené barvy nevzdává ani při výběru domácích mazlíčků. Také proto měla obrovskou radost, když dostala maličké prasátko, které pojmenovala Louis. Novinkou se pochlubila na Facebooku a přidala i roztomilou fotku.

Dominika je úplně unesená. "Dostala jsem nejkrásnější, nejoriginálnější dáreček. Malinkého Louise. Jen si musím na něj ještě pár dní počkat, protože je to ještě mimi a potřebuje mateřské mlíčko. Ale je tak úžasný, už teď ho miluji. Snad mi z něj nevyroste obrovský čuník," připsala k fotce rozněžnělá Myslivcová.

Americké celebrity si malá prasátka pořizují docela běžně, například zpěvačka Ariana Grande ho vychovává ve skupině se svými psy. U nás ale na takového mazlíčka jen tak nenarazíte, jejich cena je totiž poměrně vysoká a lidé nikdy nedají dopustit na milované psy a kočky.

Ačkoliv si prasátko ještě nemohla odvézt domů, zamilovala se do něj na první pohled a teď už jen bude počítat dny, než si roztomilého mazlíčka bude moct mazlit každý den.

Související články

Další články